• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lutsk - Lodz

Koupit jízdenky na autobus Lutsk – Lodz: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lodz. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lutsk do Lodz a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lodz levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:05 – 14:45 LutskLodz

13 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So

01:05 – 12:50 LutskLodz

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 12:50 LutskLodz

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:15 – 10:30 LutskLodz

9 hod. 15 min.

St, Ne

02:55 – 11:15 LutskLodz

8 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:00 – 20:55 LutskLodz

9 hod. 55 min.

St, Pá, Ne

14:00 – 00:25 LutskLodz

10 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 00:25 LutskLodz

10 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 00:25 LutskLodz

10 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 hod. 45 min.

Denně

16:40 – 00:40 LutskLodz

8 hod. 0 min.

Denně

17:40 – 02:30 LutskLodz

8 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:40 – 02:30 LutskLodz

8 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

17:45 – 04:10 LutskLodz

10 hod. 25 min.

Denně

18:30 – 05:00 LutskLodz

10 hod. 30 min.

Út, Čt, So

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 hod. 40 min.

Denně

18:45 – 08:00 LutskLodz

13 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 09:30 LutskLodz

14 hod. 0 min.

Čt

19:30 – 09:30 LutskLodz

14 hod. 0 min.

Ne

20:00 – 05:00 LutskLodz

9 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 05:00 LutskLodz

9 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 05:00 LutskLodz

9 hod. 0 min.

Denně

20:10 – 10:55 LutskLodz

14 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 08:30 LutskLodz

11 hod. 45 min.

Denně

21:45 – 08:40 LutskLodz

10 hod. 55 min.

St, So

22:35 – 11:05 LutskLodz

12 hod. 30 min.

22:35 – 11:05 LutskLodz

12 hod. 30 min.

23:35 – 09:10 LutskLodz

9 hod. 35 min.

Denně

23:55 – 09:15 LutskLodz

9 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lutsk do centra Lodz v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lutsk a příjezdu v Lodz. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací