• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lutsk - Lodz

Kup bilet na autobus Lutsk – Lodz: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lodz. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lutsk do Lodz i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lodz najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:05 – 12:50 LutskLodz

11 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

01:05 – 14:45 LutskLodz

13 godz. 40 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

01:05 – 12:50 LutskLodz

11 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 23:45 LutskLodz

9 godz. 45 min.

Codziennie

15:20 – 00:50 LutskLodz

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

15:30 – 00:20 LutskLodz

8 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

16:40 – 00:40 LutskLodz

8 godz. 0 min.

Codziennie

16:40 – 00:40 LutskLodz

8 godz. 0 min.

Codziennie

17:45 – 04:10 LutskLodz

10 godz. 25 min.

Codziennie

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 05:10 LutskLodz

10 godz. 40 min.

Codziennie

18:45 – 08:00 LutskLodz

13 godz. 15 min.

Codziennie

19:20 – 05:00 LutskLodz

9 godz. 40 min.

Pn

19:30 – 09:30 LutskLodz

14 godz. 0 min.

Nd

19:30 – 09:30 LutskLodz

14 godz. 0 min.

Cz

20:00 – 05:00 LutskLodz

9 godz. 0 min.

Codziennie

20:00 – 05:00 LutskLodz

9 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 08:10 LutskLodz

11 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb

20:45 – 08:30 LutskLodz

11 godz. 45 min.

Codziennie

22:35 – 11:05 LutskLodz

12 godz. 30 min.

Pt

23:35 – 09:10 LutskLodz

9 godz. 35 min.

Codziennie

23:55 – 09:15 LutskLodz

9 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lutsk szybko dojechać do centrum Lodz w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lutsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lodz. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Boreychuk M.I.Krakow - Kiev

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO NAJLEPSZY BUS JAKIM DOTYCHCZAS JECHAŁAM DO DOMU

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation