За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Луцьк - Варшава

Купити квитки на автобус Луцьк - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Луцьк в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

01:15 – 08:30 ЛуцькВаршава

7 год. 15 хв.

Ср, Нд

02:55 – 09:25 ЛуцькВаршава

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

02:55 – 09:25 ЛуцькВаршава

6 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

05:30 – 15:40 ЛуцькВаршава

10 год. 10 хв.

Вт, Пт

05:30 – 15:40 ЛуцькВаршава

10 год. 10 хв.

Пт

07:00 – 16:10 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

08:55 – 17:05 ЛуцькВаршава

8 год. 10 хв.

Чт, Нд

10:00 – 17:30 ЛуцькВаршава

7 год. 30 хв.

Кожен день

10:10 – 17:00 ЛуцькВаршава

6 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 18:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

13:15 – 23:20 ЛуцькВаршава

10 год. 5 хв.

Кожен день

13:25 – 23:30 ЛуцькВаршава

10 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 22:00 ЛуцькВаршава

8 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 21:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 21:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:30 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 ЛуцькВаршава

8 год. 40 хв.

Кожен день

15:40 – 00:50 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

16:20 – 00:10 ЛуцькВаршава

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

16:20 – 00:10 ЛуцькВаршава

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

16:40 – 22:50 ЛуцькВаршава

6 год. 10 хв.

Кожен день

17:25 – 01:00 ЛуцькВаршава

7 год. 35 хв.

Ср, Нд

17:45 – 02:00 ЛуцькВаршава

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 03:30 ЛуцькВаршава

9 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

11 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 04:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 07:30 ЛуцькВаршава

12 год. 0 хв.

Чт

19:30 – 06:50 ЛуцькВаршава

11 год. 20 хв.

Нд

19:30 – 08:00 ЛуцькВаршава

12 год. 30 хв.

Нд

19:30 – 06:50 ЛуцькВаршава

11 год. 20 хв.

Чт

19:30 – 07:30 ЛуцькВаршава

12 год. 0 хв.

Чт

19:30 – 09:30 ЛуцькВаршава

14 год. 0 хв.

Нд

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:10 – 02:40 ЛуцькВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 02:40 ЛуцькВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

20:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

9 год. 15 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 06:20 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:45 – 06:40 ЛуцькВаршава

8 год. 55 хв.

Ср, Сб

22:35 – 08:35 ЛуцькВаршава

10 год. 0 хв.

Пт

22:35 – 08:35 ЛуцькВаршава

10 год. 0 хв.

Пт

23:00 – 07:40 ЛуцькВаршава

8 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Луцьк швидко доїхати до центру Варшава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Луцьк і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КАЗНА ТРАНСКиев - Щецин

Неплохо,вовремя

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

СтецикЛьвов - Познань

Спасибо,все понравилось!

KOBRAРовно - Лодзь

Мне пришлось ехать раньше на другом переозчике, но мне перезвонили и спросили буду ли я ехать в день поездки

КАЗНА ТРАНСРовно - Щецин

Доїхала швидко і комфортно! Я задоволена поїздкою:) Водії привітні і ввічливі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

FOP Savchuk/AGAT/PartnersЛуцк - Варшава

Комфортна поїздка,є wi-fi

СтецикЛьвов - Гданьск

Хороший автобус. Но много остановок по маленьким городам.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя