• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Луцьк - Варшава

Купити квитки на автобус Луцьк - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Луцьк в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

01:05 – 12:50 ЛуцькВаршава

11 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

02:30 – 09:25 ЛуцькВаршава

6 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

05:30 – 15:40 ЛуцькВаршава

10 год. 10 хв.

Пт

07:00 – 16:10 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 16:10 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

08:55 – 17:05 ЛуцькВаршава

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:50 – 17:00 ЛуцькВаршава

7 год. 10 хв.

Кожен день

13:15 – 23:20 ЛуцькВаршава

10 год. 5 хв.

Кожен день

13:50 – 22:15 ЛуцькВаршава

8 год. 25 хв.

Кожен день

13:50 – 22:15 ЛуцькВаршава

8 год. 25 хв.

Кожен день

13:50 – 22:15 ЛуцькВаршава

8 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 21:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 21:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:30 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 22:40 ЛуцькВаршава

7 год. 20 хв.

Вт, Сб

15:30 – 22:10 ЛуцькВаршава

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

16:20 – 00:10 ЛуцькВаршава

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:20 – 00:10 ЛуцькВаршава

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

16:40 – 22:50 ЛуцькВаршава

6 год. 10 хв.

Кожен день

16:40 – 22:50 ЛуцькВаршава

6 год. 10 хв.

Кожен день

17:00 – 02:30 ЛуцькВаршава

9 год. 30 хв.

Кожен день

17:45 – 02:00 ЛуцькВаршава

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

11 год. 15 хв.

Кожен день

19:20 – 02:50 ЛуцькВаршава

7 год. 30 хв.

Пн

19:30 – 06:50 ЛуцькВаршава

11 год. 20 хв.

Нд

19:30 – 07:30 ЛуцькВаршава

12 год. 0 хв.

Чт

19:30 – 08:00 ЛуцькВаршава

12 год. 30 хв.

Нд

19:30 – 06:50 ЛуцькВаршава

11 год. 20 хв.

Чт

19:30 – 09:30 ЛуцькВаршава

14 год. 0 хв.

Нд

19:30 – 07:30 ЛуцькВаршава

12 год. 0 хв.

Чт

19:55 – 05:20 ЛуцькВаршава

9 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 03:00 ЛуцькВаршава

7 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 03:00 ЛуцькВаршава

7 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 06:00 ЛуцькВаршава

9 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

20:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

9 год. 15 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 07:40 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

22:35 – 08:35 ЛуцькВаршава

10 год. 0 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Луцьк швидко доїхати до центру Варшава в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Луцьк і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАЛуцк - Кельце

Комфортна і швидка поїздка. Все сподобалось. Дякую.

ФОП ШаблийКиев - Варшава

Доїхали зручно.

ФОП Конончук В.В.Луцк - Варшава

До водіїв і стану автобуса претензій немає,але час прибуття до Варшави вказано абсолютно неральний. Запізнилися на літак

VOLYN EKSPRES LTDПолтава - Щецин

Поїздка пройшла добре, водії ввічливі, автобус на який була пересадка перед кордоном більш зручний, приїхали до Щецина на дві години з запізненням що дуже добре зважаючи на черги на кордоні.

ФОП ШаблийВаршава - Лубны

Все добре. Водії відповідальні. В автобусі кондиционер працював, поїздка пройшла чудово.

Романович ТрансЛуцк - Варшава

Їхали 29.05.2019р.з Луцька до Варшави. Водії вічливі - 5балів. Автобус: поламані крісла (не упускаються або не підіймаються) - 3 бали.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя