• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Луцьк - Варшава

Купити квитки на автобус Луцьк - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Луцьк в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:30 – 15:40 ЛуцькВаршава

10 год. 10 хв.

Пт

09:00 – 16:40 ЛуцькВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

10:10 – 17:00 ЛуцькВаршава

6 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 19:00 ЛуцькВаршава

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

11:30 – 19:00 ЛуцькВаршава

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

12:30 – 20:30 ЛуцькВаршава

8 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:20 – 22:40 ЛуцькВаршава

7 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

15:30 – 22:10 ЛуцькВаршава

6 год. 40 хв.

Кожен день

16:20 – 00:10 ЛуцькВаршава

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:40 – 02:50 ЛуцькВаршава

10 год. 10 хв.

Кожен день

16:40 – 02:00 ЛуцькВаршава

9 год. 20 хв.

Кожен день

16:40 – 23:40 ЛуцькВаршава

7 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 01:20 ЛуцькВаршава

8 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:00 – 02:30 ЛуцькВаршава

9 год. 30 хв.

Кожен день

17:45 – 02:00 ЛуцькВаршава

8 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛуцькВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 01:55 ЛуцькВаршава

7 год. 25 хв.

Кожен день

18:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:50 – 06:00 ЛуцькВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 08:00 ЛуцькВаршава

12 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 05:50 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:45 – 06:00 ЛуцькВаршава

9 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ЛуцькВаршава

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 07:00 ЛуцькВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 07:40 ЛуцькВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Луцьк швидко доїхати до центру Варшава в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Луцьк і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ЭлитПасТрансВаршава - Ковель

Поїздкою задоволена. Дякую.

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

ФОП МельникКовель - Варшава

Хороші та приємні водії. На всі прохання пасажирів відповідали взаємністю. Поїздка хоча була довгою, але це не вина шоферів, затримка була на границі.

ЭлитПасТрансЛуцк - Хелм

Все прекрасно. Поїздка пройшла швидко . Автобус зручний комфортний. Шофер прекрасний ... Їхала з дітьми ... Все пройшло люкс.. рекомендую....

KAS-TransДубно - Варшава

Поїздка пройшла чудово) водії надзвичайно привітні, досвідчені, вихованні, допомагали, підзказували. Супер все не найвищому рівні) Дякую що ви є, але не зупиняйтесь на досягнутому. Хороших клієнтів і успіхів у всьому

ФОП МельникОльштын - Киев

Водії супер. Приємні в спілкуванні. Зупинки на потреби регулярно і без нагадування. Автобус достатньо комфортний в порівнянні з іншими. Дякую за поїздку.

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцьк

Поїздка була комфортною і швидкою. Обслуговування хороше, як і завжди. Дякую.

KAS-TransВроцлав - Луцк

Поїздка була спокійною,не зважаючи на ситуацію з вірусом. Їхала з дитиною 4 р. Сам автобус досить зручний,тільки туалет не працюючий. Вцілому поїздкою задоволена.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя