Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Луцьк - Люблін

Купити квитки на автобус Луцьк - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Луцьк в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:15 – 05:45 ЛуцькЛюблін

4 год. 30 хв.

Вт, Чт

02:30 – 08:05 ЛуцькЛюблін

5 год. 35 хв.

Вт, Сб

05:30 – 12:10 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Пт

09:00 – 14:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:10 – 14:15 ЛуцькЛюблін

4 год. 5 хв.

Кожен день

12:00 – 17:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:30 – 17:15 ЛуцькЛюблін

4 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

12:45 – 16:50 ЛуцькЛюблін

4 год. 5 хв.

Ср, Нд

12:45 – 16:40 ЛуцькЛюблін

3 год. 55 хв.

Ср, Нд

13:30 – 17:50 ЛуцькЛюблін

4 год. 20 хв.

Чт

13:40 – 17:30 ЛуцькЛюблін

3 год. 50 хв.

Кожен день

15:20 – 19:40 ЛуцькЛюблін

4 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

16:20 – 21:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Вт, Пт, Нд

16:40 – 20:45 ЛуцькЛюблін

4 год. 5 хв.

Кожен день

16:40 – 22:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

16:40 – 22:55 ЛуцькЛюблін

6 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 23:00 ЛуцькЛюблін

6 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 22:50 ЛуцькЛюблін

5 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:10 – 21:40 ЛуцькЛюблін

4 год. 30 хв.

Ср, Пт

17:45 – 22:35 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Пт, Нд

18:10 – 23:25 ЛуцькЛюблін

5 год. 15 хв.

Кожен день

18:10 – 23:25 ЛуцькЛюблін

5 год. 15 хв.

Кожен день

20:10 – 02:25 ЛуцькЛюблін

6 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:10 – 02:25 ЛуцькЛюблін

6 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:20 – 02:30 ЛуцькЛюблін

6 год. 10 хв.

Кожен день

20:50 – 01:40 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

20:50 – 01:40 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

20:50 – 01:40 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

20:50 – 01:45 ЛуцькЛюблін

4 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 03:00 ЛуцькЛюблін

6 год. 0 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 04:10 ЛуцькЛюблін

5 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Луцьк швидко доїхати до центру Люблін в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Луцьк і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП Конончук В.В.Люблин - Кременец

Безпечна, комфортна поїздка! З задоволенням завжди обираю саме цей рейс

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

Loshak S. M.Ровно - Гданьск

Поїздкою задоволений, бо приїхали навіть раніше за графік, але в транспортному засобі не було всіх наявних послуг які були написані в білеті.

KAS-TRANS/AgatЧервоноград - Варшава

При потребі скористаюся послугами повторно. Друзям та знайомим сервіс порекомендую.

Loshak S. M.Ровно - Гдыня

Доіхали вчасно, все влаштовує. Буду користуватись і далі цим перевізником.

ФОП Конончук В.В.Дубно - Люблін

Все було добре, в автобусі тепло і чисто

ФОП Конончук В.В.Варшава - Ковель

Поїздкою задоволений,швидко,тепло і без черг.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя