За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Луцьк - Люблін

Купити квитки на автобус Луцьк - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Луцьк в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:05 – 07:35 ЛуцькЛюблін

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 08:05 ЛуцькЛюблін

7 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:05 – 07:35 ЛуцькЛюблін

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:55 – 06:00 ЛуцькЛюблін

3 год. 5 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

02:55 – 06:00 ЛуцькЛюблін

3 год. 5 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

05:30 – 12:10 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Вт, Пт

05:30 – 12:10 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Пт

06:10 – 10:55 ЛуцькЛюблін

4 год. 45 хв.

Кожен день

08:55 – 14:25 ЛуцькЛюблін

5 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 15:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

10:10 – 14:15 ЛуцькЛюблін

4 год. 5 хв.

Кожен день

11:00 – 16:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 0 хв.

Пт, Нд

12:40 – 18:35 ЛуцькЛюблін

5 год. 55 хв.

Пн, Чт

13:15 – 20:00 ЛуцькЛюблін

6 год. 45 хв.

Кожен день

13:25 – 19:20 ЛуцькЛюблін

5 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 19:10 ЛуцькЛюблін

5 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 10 хв.

Кожен день

14:10 – 19:05 ЛуцькЛюблін

4 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 19:50 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 19:50 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 21:30 ЛуцькЛюблін

5 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

16:20 – 21:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Ср, Нд

16:20 – 21:10 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Ср, Нд

16:40 – 20:20 ЛуцькЛюблін

3 год. 40 хв.

Кожен день

17:25 – 22:30 ЛуцькЛюблін

5 год. 5 хв.

Ср, Нд

17:45 – 22:35 ЛуцькЛюблін

4 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 22:25 ЛуцькЛюблін

3 год. 55 хв.

Кожен день

18:30 – 00:10 ЛуцькЛюблін

5 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 00:10 ЛуцькЛюблін

5 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 22:25 ЛуцькЛюблін

3 год. 55 хв.

Кожен день

18:30 – 00:10 ЛуцькЛюблін

5 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 01:00 ЛуцькЛюблін

6 год. 30 хв.

Чт, Сб

18:45 – 01:15 ЛуцькЛюблін

6 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 05:30 ЛуцькЛюблін

10 год. 0 хв.

Чт

19:30 – 01:00 ЛуцькЛюблін

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 07:00 ЛуцькЛюблін

11 год. 30 хв.

Нд

19:30 – 07:00 ЛуцькЛюблін

11 год. 30 хв.

Нд

19:30 – 04:40 ЛуцькЛюблін

9 год. 10 хв.

Чт

20:10 – 00:00 ЛуцькЛюблін

3 год. 50 хв.

Кожен день

20:10 – 23:59 ЛуцькЛюблін

3 год. 49 хв.

Кожен день

20:30 – 02:20 ЛуцькЛюблін

5 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 02:35 ЛуцькЛюблін

6 год. 5 хв.

Кожен день

20:45 – 02:40 ЛуцькЛюблін

5 год. 55 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

21:10 – 03:50 ЛуцькЛюблін

6 год. 40 хв.

Кожен день

22:35 – 05:25 ЛуцькЛюблін

6 год. 50 хв.

Пт

22:35 – 05:25 ЛуцькЛюблін

6 год. 50 хв.

Пт

23:00 – 04:40 ЛуцькЛюблін

5 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Луцьк швидко доїхати до центру Люблін в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Луцьк і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

KOBRAРовно - Лодзь

Мне пришлось ехать раньше на другом переозчике, но мне перезвонили и спросили буду ли я ехать в день поездки

КАЗНА ТРАНСРовно - Щецин

Доїхала швидко і комфортно! Я задоволена поїздкою:) Водії привітні і ввічливі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

FOP Savchuk/AGAT/PartnersЛуцк - Варшава

Комфортна поїздка,є wi-fi

СтецикЛьвов - Гданьск

Хороший автобус. Но много остановок по маленьким городам.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

СтецикКоблево - Одесса

Спасибо. Все понравилось

Спасибо. Все понравилось

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя