• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lutsk - Lublin

Koupit jízdenky na autobus Lutsk – Lublin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lublin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lutsk do Lublin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lublin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 05:05 LutskLublin

5 hod. 0 min.

Denně

01:15 – 05:45 LutskLublin

4 hod. 30 min.

Út, Čt

05:30 – 12:10 LutskLublin

6 hod. 40 min.

09:00 – 14:00 LutskLublin

5 hod. 0 min.

Denně

10:10 – 14:15 LutskLublin

4 hod. 5 min.

Denně

12:00 – 17:00 LutskLublin

5 hod. 0 min.

Ne

12:00 – 17:00 LutskLublin

5 hod. 0 min.

So

12:30 – 17:15 LutskLublin

4 hod. 45 min.

Út, Čt, So

12:40 – 17:20 LutskLublin

4 hod. 40 min.

Ne

13:30 – 17:50 LutskLublin

4 hod. 20 min.

Čt

13:40 – 17:30 LutskLublin

3 hod. 50 min.

Denně

15:20 – 19:40 LutskLublin

4 hod. 20 min.

Út, Čt, So

16:00 – 21:30 LutskLublin

5 hod. 30 min.

Denně

16:20 – 21:10 LutskLublin

4 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

16:40 – 22:55 LutskLublin

6 hod. 15 min.

Denně

16:40 – 20:45 LutskLublin

4 hod. 5 min.

Denně

16:40 – 22:00 LutskLublin

5 hod. 20 min.

Denně

16:45 – 22:50 LutskLublin

6 hod. 5 min.

Út, St, Čt, So, Ne

17:10 – 21:40 LutskLublin

4 hod. 30 min.

Čt, Pá, Ne

18:10 – 23:25 LutskLublin

5 hod. 15 min.

Denně

18:10 – 23:25 LutskLublin

5 hod. 15 min.

Denně

18:45 – 01:15 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Denně

19:10 – 03:00 LutskLublin

7 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 23:50 LutskLublin

4 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 23:40 LutskLublin

4 hod. 20 min.

Denně

20:10 – 02:25 LutskLublin

6 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:10 – 02:25 LutskLublin

6 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:20 – 02:30 LutskLublin

6 hod. 10 min.

Denně

20:50 – 02:40 LutskLublin

5 hod. 50 min.

Denně

20:50 – 01:40 LutskLublin

4 hod. 50 min.

Denně

20:50 – 01:45 LutskLublin

4 hod. 55 min.

Denně

20:50 – 01:40 LutskLublin

4 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 03:00 LutskLublin

6 hod. 0 min.

Denně

21:10 – 03:50 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Denně

21:10 – 03:50 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Denně

21:10 – 03:50 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 04:10 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lutsk do centra Lublin v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lutsk a příjezdu v Lublin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací