• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lutsk - Lublin

Koupit jízdenky na autobus Lutsk – Lublin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lublin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lutsk do Lublin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lublin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:35 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 07:35 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 08:05 LutskLublin

7 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

01:05 – 07:50 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

05:30 – 12:10 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Út, Pá

05:30 – 12:10 LutskLublin

6 hod. 40 min.

07:00 – 13:00 LutskLublin

6 hod. 0 min.

Denně

08:55 – 14:25 LutskLublin

5 hod. 30 min.

Čt, Ne

10:10 – 14:15 LutskLublin

4 hod. 5 min.

Denně

11:00 – 16:00 LutskLublin

5 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

12:30 – 17:10 LutskLublin

4 hod. 40 min.

St, Ne

12:30 – 17:10 LutskLublin

4 hod. 40 min.

St, Ne

13:15 – 20:00 LutskLublin

6 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 19:10 LutskLublin

5 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 LutskLublin

4 hod. 10 min.

Denně

16:20 – 21:10 LutskLublin

4 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

16:20 – 21:10 LutskLublin

4 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

16:40 – 20:20 LutskLublin

3 hod. 40 min.

Denně

17:40 – 22:30 LutskLublin

4 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:40 – 22:30 LutskLublin

4 hod. 50 min.

St, So, Ne

17:45 – 22:35 LutskLublin

4 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 01:00 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Út, Čt, So

18:30 – 00:10 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 01:00 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Út, Čt, So

18:30 – 22:25 LutskLublin

3 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 00:10 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 00:10 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 00:10 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 22:25 LutskLublin

3 hod. 55 min.

Denně

18:45 – 01:15 LutskLublin

6 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 05:30 LutskLublin

10 hod. 0 min.

Čt

19:30 – 07:00 LutskLublin

11 hod. 30 min.

Ne

19:30 – 04:40 LutskLublin

9 hod. 10 min.

Čt

19:30 – 07:00 LutskLublin

11 hod. 30 min.

Ne

20:00 – 23:30 LutskLublin

3 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 02:25 LutskLublin

6 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 23:30 LutskLublin

3 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 02:25 LutskLublin

6 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 23:30 LutskLublin

3 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 00:00 LutskLublin

3 hod. 50 min.

Denně

20:10 – 23:59 LutskLublin

3 hod. 49 min.

Denně

20:45 – 02:40 LutskLublin

5 hod. 55 min.

Denně

21:10 – 03:50 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Denně

21:10 – 03:50 LutskLublin

6 hod. 40 min.

Denně

21:45 – 03:15 LutskLublin

5 hod. 30 min.

St, So

22:35 – 05:25 LutskLublin

6 hod. 50 min.

22:35 – 05:25 LutskLublin

6 hod. 50 min.

23:00 – 04:40 LutskLublin

5 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lutsk do centra Lublin v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lutsk a příjezdu v Lublin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací