Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Люблін

Купити квитки на автобус Київ - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
03:30 – 14:55 КиївЛюблін

11 год. 25 хв.

Кожен день

06:00 – 17:00 КиївЛюблін

11 год. 0 хв.

Вт, Сб

07:00 – 16:40 КиївЛюблін

9 год. 40 хв.

Ср, Нд

07:00 – 16:50 КиївЛюблін

9 год. 50 хв.

Ср, Нд

07:20 – 17:30 КиївЛюблін

10 год. 10 хв.

Кожен день

07:50 – 20:10 КиївЛюблін

12 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 19:50 КиївЛюблін

11 год. 20 хв.

Пн

09:00 – 19:40 КиївЛюблін

10 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

09:45 – 19:50 КиївЛюблін

10 год. 5 хв.

Ср

09:45 – 23:59 КиївЛюблін

14 год. 14 хв.

Чт, Нд

09:50 – 20:45 КиївЛюблін

10 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 23:00 КиївЛюблін

13 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 21:10 КиївЛюблін

11 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

10:00 – 22:00 КиївЛюблін

12 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 22:00 КиївЛюблін

12 год. 0 хв.

Кожен день

10:40 – 22:50 КиївЛюблін

12 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

11:00 – 22:35 КиївЛюблін

11 год. 35 хв.

Пт, Нд

11:00 – 21:30 КиївЛюблін

10 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 21:30 КиївЛюблін

10 год. 30 хв.

Кожен день

11:20 – 23:25 КиївЛюблін

12 год. 5 хв.

Кожен день

11:20 – 23:25 КиївЛюблін

12 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 01:40 КиївЛюблін

12 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 01:25 КиївЛюблін

12 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 01:30 КиївЛюблін

12 год. 30 хв.

Кожен день

13:25 – 02:05 КиївЛюблін

12 год. 40 хв.

Кожен день

13:40 – 03:30 КиївЛюблін

13 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:00 – 01:00 КиївЛюблін

11 год. 0 хв.

Чт

14:00 – 02:00 КиївЛюблін

12 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 01:30 КиївЛюблін

11 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 01:00 КиївЛюблін

11 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 03:15 КиївЛюблін

13 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:05 – 02:05 КиївЛюблін

12 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 03:00 КиївЛюблін

12 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 03:30 КиївЛюблін

13 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 02:30 КиївЛюблін

12 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 03:50 КиївЛюблін

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 01:40 КиївЛюблін

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 01:05 КиївЛюблін

10 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 01:30 КиївЛюблін

10 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 01:05 КиївЛюблін

10 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 01:40 КиївЛюблін

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 01:25 КиївЛюблін

10 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 01:45 КиївЛюблін

10 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 01:40 КиївЛюблін

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 01:25 КиївЛюблін

10 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 01:30 КиївЛюблін

10 год. 30 хв.

Кожен день

15:05 – 03:50 КиївЛюблін

12 год. 45 хв.

Кожен день

15:05 – 03:50 КиївЛюблін

12 год. 45 хв.

Кожен день

15:10 – 01:00 КиївЛюблін

9 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

16:20 – 04:10 КиївЛюблін

11 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 03:15 КиївЛюблін

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:25 – 05:45 КиївЛюблін

11 год. 20 хв.

Вт, Чт

20:00 – 07:15 КиївЛюблін

11 год. 15 хв.

Кожен день

20:00 – 07:25 КиївЛюблін

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 07:25 КиївЛюблін

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 07:20 КиївЛюблін

11 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 07:00 КиївЛюблін

10 год. 30 хв.

Пт

21:50 – 07:05 КиївЛюблін

9 год. 15 хв.

Кожен день

21:50 – 07:05 КиївЛюблін

9 год. 15 хв.

Кожен день

21:50 – 07:05 КиївЛюблін

9 год. 15 хв.

Кожен день

22:40 – 12:10 КиївЛюблін

13 год. 30 хв.

Пт

23:10 – 12:10 КиївЛюблін

13 год. 0 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Люблін в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФЛП Мельник О.Т.Варшава - Киев

+ (плюс) Поїздка нормальна,персонал нормальний,швиденько проїхали та приїхали. - (мінуси) Водії палять (курять) в салоні,що спричиняє дискомфорт.

Бринцов/АгатЛьвів - Краків

Поїздка загалом нормальна все чудово ! Але образило мене одне, що в білеті писало чітко що виїзд з місця мого призначення відбудеться о 23:40, але водій дзвонив до мене 6 раз коли я розмовляв з товаришом по телефону і в мене було зайнято а я…

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

Бринцов/АгатЛюблін - Коростень

Пристойний перевізник.

VOLYN EKSPRES LTD/AgatСвіноуйсьце - Київ

Дуже сподобалося ставлення водіїв до пасажирів.

Lider Trans/АгатЛодзь - Черкассы

Загалом все сподобалось, але хотілось більш зручні крісла, на такі далекі поїздки , а так в салоні тепло , водії привітні

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя