• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:35 – 10:50 TernopilWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

00:35 – 10:50 TernopilWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

05:00 – 17:05 TernopilWarszawa

12 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

06:30 – 17:00 TernopilWarszawa

10 hod. 30 min.

Denně

08:40 – 19:55 TernopilWarszawa

11 hod. 15 min.

Denně

08:40 – 19:55 TernopilWarszawa

11 hod. 15 min.

09:30 – 20:20 TernopilWarszawa

10 hod. 50 min.

Denně

09:35 – 20:10 TernopilWarszawa

10 hod. 35 min.

St, Pá

14:50 – 02:00 TernopilWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 03:15 TernopilWarszawa

11 hod. 45 min.

Po, St, Čt, Pá

15:30 – 03:15 TernopilWarszawa

11 hod. 45 min.

So, Ne

16:00 – 01:35 TernopilWarszawa

9 hod. 35 min.

Po, St, Čt, So, Ne

16:00 – 06:10 TernopilWarszawa

14 hod. 10 min.

Denně

17:20 – 05:40 TernopilWarszawa

12 hod. 20 min.

Čt

19:00 – 06:30 TernopilWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

19:40 – 06:20 TernopilWarszawa

10 hod. 40 min.

Denně

19:40 – 05:40 TernopilWarszawa

10 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 06:20 TernopilWarszawa

10 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 06:30 TernopilWarszawa

10 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 07:30 TernopilWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 07:50 TernopilWarszawa

10 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 08:00 TernopilWarszawa

11 hod. 0 min.

Út, Čt, So

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Warszawa v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací