• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ternopil - Warszawa

Kup bilet na autobus Ternopil – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:35 – 10:50 TernopilWarszawa

10 godz. 15 min.

Codziennie

00:35 – 10:50 TernopilWarszawa

10 godz. 15 min.

Codziennie

05:00 – 17:05 TernopilWarszawa

12 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

06:30 – 17:00 TernopilWarszawa

10 godz. 30 min.

Codziennie

08:40 – 19:55 TernopilWarszawa

11 godz. 15 min.

Codziennie

08:40 – 19:55 TernopilWarszawa

11 godz. 15 min.

Śr

09:30 – 20:20 TernopilWarszawa

10 godz. 50 min.

Codziennie

09:35 – 20:10 TernopilWarszawa

10 godz. 35 min.

Śr, Pt

14:50 – 02:00 TernopilWarszawa

11 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 03:15 TernopilWarszawa

11 godz. 45 min.

Pn, Śr, Cz, Pt

15:30 – 03:15 TernopilWarszawa

11 godz. 45 min.

Sb, Nd

16:00 – 01:35 TernopilWarszawa

9 godz. 35 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:00 – 06:10 TernopilWarszawa

14 godz. 10 min.

Codziennie

17:20 – 05:40 TernopilWarszawa

12 godz. 20 min.

Cz

17:30 – 05:40 TernopilWarszawa

12 godz. 10 min.

Codziennie

19:00 – 06:30 TernopilWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

19:40 – 06:20 TernopilWarszawa

10 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 05:40 TernopilWarszawa

10 godz. 0 min.

Codziennie

19:40 – 06:20 TernopilWarszawa

10 godz. 40 min.

Codziennie

19:50 – 06:30 TernopilWarszawa

10 godz. 40 min.

Codziennie

20:00 – 07:30 TernopilWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

21:00 – 07:50 TernopilWarszawa

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:00 – 08:00 TernopilWarszawa

11 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 12:50 TernopilWarszawa

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Warszawa w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Warszawa. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation