• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Poznan

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Poznan: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Poznan. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Poznan a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Poznan levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
03:30 – 23:45 RivnePoznan

20 hod. 15 min.

Denně

05:10 – 23:45 RivnePoznan

18 hod. 35 min.

Denně

08:00 – 01:30 RivnePoznan

17 hod. 30 min.

Denně

12:10 – 04:30 RivnePoznan

16 hod. 20 min.

Denně

12:20 – 06:30 RivnePoznan

18 hod. 10 min.

Po, St

13:05 – 05:15 RivnePoznan

16 hod. 10 min.

Čt

13:55 – 06:20 RivnePoznan

16 hod. 25 min.

Denně

14:20 – 10:05 RivnePoznan

19 hod. 45 min.

Denně

14:20 – 09:00 RivnePoznan

18 hod. 40 min.

Denně

14:45 – 03:50 RivnePoznan

13 hod. 5 min.

Denně

14:50 – 08:30 RivnePoznan

17 hod. 40 min.

Čt, Ne

15:50 – 05:40 RivnePoznan

13 hod. 50 min.

Čt, Pá, Ne

16:40 – 06:55 RivnePoznan

14 hod. 15 min.

Denně

16:40 – 06:55 RivnePoznan

14 hod. 15 min.

Denně

16:40 – 06:55 RivnePoznan

14 hod. 15 min.

Denně

16:40 – 06:55 RivnePoznan

14 hod. 15 min.

Denně

17:20 – 09:30 RivnePoznan

16 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 09:30 RivnePoznan

16 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 10:15 RivnePoznan

16 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

18:15 – 10:10 RivnePoznan

15 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:15 – 10:10 RivnePoznan

15 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:20 – 14:40 RivnePoznan

20 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

18:20 – 08:40 RivnePoznan

14 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 13:00 RivnePoznan

18 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:10 – 12:00 RivnePoznan

16 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 11:10 RivnePoznan

15 hod. 40 min.

Denně

19:30 – 10:15 RivnePoznan

14 hod. 45 min.

Denně

19:50 – 11:10 RivnePoznan

15 hod. 20 min.

Denně

19:50 – 11:10 RivnePoznan

15 hod. 20 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan

16 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 13:30 RivnePoznan

16 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 14:50 RivnePoznan

16 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Poznan v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Poznan. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací