За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Познань

Купити квитки на автобус Рівне - Познань: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Познань. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Познань і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Познань дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 17:00 РівнеПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

11:15 – 04:20 РівнеПознань

17 год. 5 хв.

Кожен день

12:50 – 04:15 РівнеПознань

15 год. 25 хв.

Кожен день

12:50 – 04:15 РівнеПознань

15 год. 25 хв.

Кожен день

13:50 – 17:55 РівнеПознань

28 год. 5 хв.

Кожен день

14:20 – 07:00 РівнеПознань

16 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

16:20 – 04:40 РівнеПознань

12 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

17:00 – 05:55 РівнеПознань

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 05:55 РівнеПознань

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:30 – 08:40 РівнеПознань

15 год. 10 хв.

Ср, Нд

18:00 – 09:35 РівнеПознань

15 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

18:20 – 08:40 РівнеПознань

14 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 07:10 РівнеПознань

12 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 13:35 РівнеПознань

18 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 12:30 РівнеПознань

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 11:10 РівнеПознань

15 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 11:10 РівнеПознань

15 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 11:10 РівнеПознань

15 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 15:45 РівнеПознань

18 год. 45 хв.

Ср, Сб

22:00 – 12:40 РівнеПознань

14 год. 40 хв.

Кожен день

22:40 – 14:15 РівнеПознань

15 год. 35 хв.

Кожен день

23:15 – 12:15 РівнеПознань

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:55 – 17:20 РівнеПознань

17 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 18:55 РівнеПознань

19 год. 0 хв.

Чт

23:55 – 17:20 РівнеПознань

17 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Відгуки пасажирів про поїздку

КАЗНА ТРАНСЩецин - Ровно

Все було чудово)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Піщанське АТП 10540/НашбусПознань - Житомир

Кофе чай бесплатно предлагали два раза ,хороший WIFI,в салоне работал телевизор смотрели сериал,из неудобств пересадка.

Мустанг ТрансЛуцк - Варшава

Поїздка була 18.05.2018 із Луцька до Варшави. Автобус був комфортний, відносно новий, розмальований під зоопарк)) Кондиціонер працював, крісла зручні. Пасажирів було небагато, тому майже всі сиділи поодинці. Водії були доброзичливі і допомагали в усьому. Завчасно пояснювали що, де і як робити, куди йти, перекладали незрозумілі…

Піщанське АТП 10540/НашбусЛодзь - Житомир

Задоволений перевізником, і сервісом! Буду рекомендувати всім.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

Мустанг ТрансЛюблин - Луцк

Вчасно, тепло, дуже приємні водії, ще б вони такі були скрізь - було б ідеально!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information