Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Познань

Купити квитки на автобус Київ - Познань: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Познань. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Познань і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Познань дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
03:30 – 01:30 КиївПознань

22 год. 0 хв.

Кожен день

06:45 – 05:30 КиївПознань

22 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

07:25 – 05:30 КиївПознань

22 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

07:50 – 04:30 КиївПознань

20 год. 40 хв.

Кожен день

08:30 – 05:15 КиївПознань

20 год. 45 хв.

Ср

09:45 – 08:30 КиївПознань

22 год. 45 хв.

Чт, Нд

09:50 – 03:50 КиївПознань

18 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 10:00 КиївПознань

24 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 09:00 КиївПознань

23 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 06:30 КиївПознань

20 год. 30 хв.

Кожен день

11:20 – 06:35 КиївПознань

19 год. 15 хв.

Кожен день

11:20 – 06:55 КиївПознань

19 год. 35 хв.

Кожен день

11:20 – 06:55 КиївПознань

19 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 09:30 КиївПознань

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 09:50 КиївПознань

20 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 09:30 КиївПознань

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:25 – 10:30 КиївПознань

21 год. 5 хв.

Пн

13:40 – 10:15 КиївПознань

20 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 10:15 КиївПознань

20 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 10:15 КиївПознань

20 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:00 – 13:00 КиївПознань

23 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 12:20 КиївПознань

22 год. 20 хв.

Кожен день

14:05 – 10:30 КиївПознань

20 год. 25 хв.

Пн

14:30 – 10:15 КиївПознань

19 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 10:15 КиївПознань

19 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 10:15 КиївПознань

19 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 12:00 КиївПознань

21 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 10:15 КиївПознань

19 год. 45 хв.

Кожен день

14:40 – 11:10 КиївПознань

20 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 12:30 КиївПознань

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 10:05 КиївПознань

19 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 10:10 КиївПознань

19 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 12:30 КиївПознань

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 12:30 КиївПознань

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 10:10 КиївПознань

19 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 10:05 КиївПознань

19 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 12:30 КиївПознань

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:05 – 11:10 КиївПознань

20 год. 5 хв.

Кожен день

15:05 – 11:10 КиївПознань

20 год. 5 хв.

Кожен день

15:10 – 10:00 КиївПознань

18 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

16:20 – 13:30 КиївПознань

21 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 12:00 КиївПознань

19 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 14:50 КиївПознань

21 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 13:00 КиївПознань

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Познань в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Познань. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

ЛИС-АВТО-ТРАНСПознань - Львов

Чудовий перевізник.

Пержило Ю. Т.Варшава - Львів

Приємні водії і нунктуальні і приємні люди)

ЛИС-АВТО-ТРАНСЖитомир - Познань

10 з 10 Було запізнення, туман, чекав більше години.,але водій а диспетчер особисто передзвенили та попередили. По дорозі була аварійна пересадка(попав камінь в скло, зробив тріщину) Пересадка в інший автобус тривала не більше 10 хв. Сервіс 10,комфорт 10.

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

ЛИС-АВТО-ТРАНСПолтава - Свебодзин

Загалом поїздкою задоволена. Єдиний мінус - не дуже комфортний автобус до Києва, відстань між сидіннями мінімальна, було незручно. В Києві була пересадка до іншого автобуса, тут нарікань немає, все було супер - зручні, великі сидіння, вдосталь місця для ніг. Дорога від Києва до Свебодзіна зовсім…

ЛИС-АВТО-ТРАНСВроцлав - Харьков

Все нормально, їхали Вроцлавд-Харків. 4 через те, що в білетів не була вказана пересадка в Києві.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя