За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Познань

Купити квитки на автобус Львів - Познань: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Познань. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Познань і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Познань дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 17:20 ЛьвівПознань Відправлення в 00:20 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 17:20 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

17 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:20 – 13:10 ЛьвівПознань Відправлення в 00:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

00:20 – 13:10 ЛьвівПознань Відправлення в 00:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

00:30 – 15:45 ЛьвівПознань Відправлення в 00:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 15:45 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

15 год. 15 хв.

Маршрут

Нд

01:00 – 13:10 ЛьвівПознань Відправлення в 01:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

01:00 – 13:10 ЛьвівПознань Відправлення в 01:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

12:10 – 05:00 ЛьвівПознань Відправлення в 12:10 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

16 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 05:00 ЛьвівПознань Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 05:00 ЛьвівПознань Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

15:50 – 04:00 ЛьвівПознань Відправлення в 15:50 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 04:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Пт, Нд

17:50 – 06:00 ЛьвівПознань Відправлення в 17:50 від: ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2) Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Towarowa 17

12 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Сб

18:20 – 05:00 ЛьвівПознань Відправлення в 18:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

10 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

18:30 – 09:30 ЛьвівПознань Відправлення в 18:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 09:30 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

15 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:35 – 09:45 ЛьвівПознань Відправлення в 18:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 09:45 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

15 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

18:45 – 09:15 ЛьвівПознань Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:15 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

14 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

19:30 – 09:30 ЛьвівПознань Відправлення в 19:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 09:30 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

14 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

20:50 – 10:30 ЛьвівПознань Відправлення в 20:50 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 10:30 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

13 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

21:20 – 10:30 ЛьвівПознань Відправлення в 21:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 10:30 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

13 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 09:50 ЛьвівПознань Відправлення в 21:30 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 09:50 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 20 хв.

Маршрут

Сб

21:30 – 13:05 ЛьвівПознань Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:05 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

15 год. 35 хв.

Маршрут

Ср

21:35 – 11:05 ЛьвівПознань Відправлення в 21:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 11:05 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

13 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Сб

21:50 – 09:20 ЛьвівПознань Відправлення в 21:50 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:20 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

11 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

22:00 – 13:00 ЛьвівПознань Відправлення в 22:00 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 13:00 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

15 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

22:30 – 11:05 ЛьвівПознань Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 11:05 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 35 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:30 – 11:05 ЛьвівПознань Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 11:05 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

12 год. 35 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:40 – 12:15 ЛьвівПознань Відправлення в 22:40 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 12:15 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

13 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

22:50 – 12:15 ЛьвівПознань Відправлення в 22:50 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 12:15 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

13 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 13:35 ЛьвівПознань Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 13:35 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

14 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 13:05 ЛьвівПознань Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:05 до: Автовокзал, ул. Towarowa 17

14 год. 5 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:00 – 13:35 ЛьвівПознань Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 13:35 до: Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

14 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

23:25 – 13:05 ЛьвівПознань Відправлення в 23:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:05 до: Автовокзал, ул. Towarowa 17

13 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Як з Львів швидко доїхати до центру Познань в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Познань. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

Тур-Транс (Романишин О.В.)Познань - Львов

Не работал WI-FI и кондиционер. В остальном всё отлично. Прибыли по графику

VISITOR YOKATОВаршава - Львов

Все ок, лиш водії не оголошували зовсім нічого, все на німо. Все таки про зупки, час зупинки, підготувати документи і т.д. вартр повідомляти.

Люкс-Райзен/Сапіташ О.М.Львов - Жешув

То просто жах...Поломаний автобус в рейс....Години ремонту....І з кордону повернення назад у Львів...

Тур-Транс (Романишин О.В.)Познань - Львов

Поїздкою задоволений, але є нюанс, російській беззмістовні серіали в дорозі, хотілося б щоб було щось українське, ну або хоча б щоб було щось цікаве а не незрозумілий шлак...

Сапіташ О.М.Хмельницкий - Катовице

Пунктуальність 5+ Ставлення до пасажирів 5+ Все сподобалося, було дуже приємно їхати. Одна з найкращих поїздок за 2 роки. І взагалі Lux- Reisen тепер ви маєте постійного клієнта))

Тур-Транс (Романишин О.В.)Гожув-Велькопольский - Львов

Поездка супер. Советую всем этого перевозчика. Водители автобуса останавливались на заправках, можно было сходить кофе выпить и в туалет.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information