За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Познань

Купити квитки на автобус Львів - Познань: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Познань. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Познань і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Познань дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 17:20 ЛьвівПознань

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:20 – 13:10 ЛьвівПознань

12 год. 50 хв.

Кожен день

01:00 – 13:10 ЛьвівПознань

12 год. 10 хв.

Кожен день

03:30 – 18:15 ЛьвівПознань

14 год. 45 хв.

Ср, Нд

04:15 – 17:00 ЛьвівПознань

12 год. 45 хв.

Кожен день

04:15 – 17:00 ЛьвівПознань

12 год. 45 хв.

Кожен день

04:15 – 17:00 ЛьвівПознань

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ЛьвівПознань

16 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:15 ЛьвівПознань

14 год. 15 хв.

Кожен день

14:30 – 04:15 ЛьвівПознань

13 год. 45 хв.

Кожен день

15:30 – 05:00 ЛьвівПознань

13 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:50 – 04:00 ЛьвівПознань

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб, Нд

16:00 – 06:30 ЛьвівПознань

14 год. 30 хв.

Нд

16:50 – 06:20 ЛьвівПознань

13 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 06:20 ЛьвівПознань

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:50 – 06:00 ЛьвівПознань

12 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

18:20 – 05:00 ЛьвівПознань

10 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 09:30 ЛьвівПознань

15 год. 0 хв.

Кожен день

18:45 – 09:15 ЛьвівПознань

14 год. 30 хв.

Сб

19:00 – 09:00 ЛьвівПознань

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

20:50 – 10:30 ЛьвівПознань

13 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 10:30 ЛьвівПознань

13 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 13:05 ЛьвівПознань

15 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:30 – 13:05 ЛьвівПознань

15 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:35 – 11:05 ЛьвівПознань

13 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:00 – 13:00 ЛьвівПознань

15 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:30 – 11:05 ЛьвівПознань

12 год. 35 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 11:05 ЛьвівПознань

12 год. 35 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:40 – 12:15 ЛьвівПознань

13 год. 35 хв.

Кожен день

22:50 – 12:15 ЛьвівПознань

13 год. 25 хв.

Кожен день

23:00 – 13:35 ЛьвівПознань

14 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 13:35 ЛьвівПознань

14 год. 35 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Познань в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Познань. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Варшава - Львов

оказалось что пассажир самостоятельно должен контролировать где едит автобус, перед выходом подойти и предупредить водителя иначе проедете! Так как водитель не может знать где выходят у него пассажиры и не обязан сообщать в какой населённый пункт заезжаем и какая остановка.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Варшава

Це було жахливо! оплатила за сервіс, потратила час щоб обрати зручне місце для мами - уже старша 60 років і нічого не отримала ні сервісу, ні місця. При прибутті на вокзал, виявилось, що місце №11 вияивлось зайняте молодими людьми - квитка вони не предявли (у…

Юниверс/EWHDКраков - Киев

жахливі спогади про водіїв. хамло неймовірне. не вміють спілкуватися з людьми, на всі претензії погрожують висадити. також некоректно вказане місце прибуття - у квитку одна автостанція, а на ділі зовсім інший автовокзал. немає жодного бажання користуватись послугами цього перевізника

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Люблин

Поїздкою задоволена. Автобус комфортний, особлива подяка диспетчеру за вичерпну інформацію про рейс. Водії ввічливі і привітні, допомагають з багажем, уважне ставлення на кордоні. Працює wi-fi, приємно, що грала музика українською мовою. Рекомендую всім цього перевізника.

Рома-бус/ЕВХДКиев - Лешно

Ужас. Водитель поляк - хам. Не советую! Идентичная история как у Светланы

P-TRANS/FOP Opiruk O.VLviv - Katowice

There is a loud music/music on in the bus while driving. I would not like to hear it. I asked driver to turn it off but got no reaction. Also I called service phone nr 00380322320300. Nothing helped!! Also there is no air conditioning system…

Тур-Транс (Романишин О.В.)Гожув-Велькопольский - Львов

Из-за простоя на границе и движения(во львове должны были быть в 6 00, а приехали в 11 45) опоздали на поезд и потеряли билеты то понесли дополнительные расходы в 450грн, а так все хорошо

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information