Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Poznan

Kup bilet na autobus Lviv – Poznan: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Poznan. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Poznan i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Poznan najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 17:20 LvivPoznan

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:20 – 13:10 LvivPoznan

12 godz. 50 min.

Codziennie

01:00 – 13:10 LvivPoznan

12 godz. 10 min.

Codziennie

03:30 – 18:15 LvivPoznan

14 godz. 45 min.

Śr, Nd

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 05:00 LvivPoznan

16 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 04:15 LvivPoznan

14 godz. 15 min.

Codziennie

14:30 – 04:15 LvivPoznan

13 godz. 45 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:50 – 04:00 LvivPoznan

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Sb, Nd

16:50 – 06:20 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Codziennie

17:20 – 06:20 LvivPoznan

13 godz. 0 min.

Codziennie

17:50 – 06:00 LvivPoznan

12 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

18:20 – 05:00 LvivPoznan

10 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 09:30 LvivPoznan

15 godz. 0 min.

Codziennie

18:45 – 09:15 LvivPoznan

14 godz. 30 min.

Sb

19:00 – 09:00 LvivPoznan

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

20:50 – 10:30 LvivPoznan

13 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 10:30 LvivPoznan

13 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 13:05 LvivPoznan

15 godz. 35 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

21:30 – 13:05 LvivPoznan

15 godz. 35 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

21:35 – 11:05 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:00 – 13:00 LvivPoznan

15 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:40 – 12:15 LvivPoznan

13 godz. 35 min.

Codziennie

22:50 – 12:15 LvivPoznan

13 godz. 25 min.

Codziennie

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Poznan w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Poznan. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

VISITOR YOKATОТорунь - Львов

моя оценка -0 билет брала для отца, с Торуня до Львова, на сайте так красиво выставили автобусы а приехал прогнивший сарай !!!!! наваренные неудобные сидения, за опоздания я уже молчу, типа это с пересадкой до Варшавы! так напишите об этом на сайте! никому не советую!!!…

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Варшава - Львов

оказалось что пассажир самостоятельно должен контролировать где едит автобус, перед выходом подойти и предупредить водителя иначе проедете! Так как водитель не может знать где выходят у него пассажиры и не обязан сообщать в какой населённый пункт заезжаем и какая остановка.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Варшава

Це було жахливо! оплатила за сервіс, потратила час щоб обрати зручне місце для мами - уже старша 60 років і нічого не отримала ні сервісу, ні місця. При прибутті на вокзал, виявилось, що місце №11 вияивлось зайняте молодими людьми - квитка вони не предявли (у…

Юниверс/EWHDКраков - Киев

жахливі спогади про водіїв. хамло неймовірне. не вміють спілкуватися з людьми, на всі претензії погрожують висадити. також некоректно вказане місце прибуття - у квитку одна автостанція, а на ділі зовсім інший автовокзал. немає жодного бажання користуватись послугами цього перевізника

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Люблин

Поїздкою задоволена. Автобус комфортний, особлива подяка диспетчеру за вичерпну інформацію про рейс. Водії ввічливі і привітні, допомагають з багажем, уважне ставлення на кордоні. Працює wi-fi, приємно, що грала музика українською мовою. Рекомендую всім цього перевізника.

P-TRANS/FOP Opiruk O.VLviv - Katowice

There is a loud music/music on in the bus while driving. I would not like to hear it. I asked driver to turn it off but got no reaction. Also I called service phone nr 00380322320300. Nothing helped!! Also there is no air conditioning system…

Тур-Транс (Романишин О.В.)Гожув-Велькопольский - Львов

Из-за простоя на границе и движения(во львове должны были быть в 6 00, а приехали в 11 45) опоздали на поезд и потеряли билеты то понесли дополнительные расходы в 450грн, а так все хорошо

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information