Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Poznan

Kup bilet na autobus Lviv – Poznan: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Poznan. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Poznan i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Poznan najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 17:20 LvivPoznan

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:20 – 14:10 LvivPoznan

13 godz. 50 min.

Codziennie

00:20 – 17:20 LvivPoznan

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 15:45 LvivPoznan

15 godz. 15 min.

Śr, Sb

00:30 – 15:45 LvivPoznan

15 godz. 15 min.

Śr, Sb

03:30 – 18:15 LvivPoznan

14 godz. 45 min.

Śr, Nd

03:30 – 18:15 LvivPoznan

14 godz. 45 min.

Śr, Nd

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 05:20 LvivPoznan

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:15 LvivPoznan

14 godz. 15 min.

Codziennie

14:00 – 04:15 LvivPoznan

14 godz. 15 min.

Codziennie

14:00 – 04:15 LvivPoznan

14 godz. 15 min.

Codziennie

14:20 – 05:00 LvivPoznan

14 godz. 40 min.

Sb

14:20 – 05:00 LvivPoznan

14 godz. 40 min.

Sb

16:50 – 06:20 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Codziennie

17:00 – 05:00 LvivPoznan

12 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:00 – 08:00 LvivPoznan

15 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

17:00 – 08:00 LvivPoznan

15 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

17:20 – 06:20 LvivPoznan

13 godz. 0 min.

Codziennie

17:50 – 06:00 LvivPoznan

12 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 05:00 LvivPoznan

10 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 09:15 LvivPoznan

14 godz. 55 min.

Codziennie

18:20 – 09:15 LvivPoznan

14 godz. 55 min.

Codziennie

18:30 – 09:30 LvivPoznan

15 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 09:00 LvivPoznan

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:30 – 09:15 LvivPoznan

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 09:15 LvivPoznan

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:30 – 10:30 LvivPoznan

14 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 10:30 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Codziennie

21:00 – 13:05 LvivPoznan

16 godz. 5 min.

Codziennie

21:00 – 13:05 LvivPoznan

16 godz. 5 min.

Codziennie

21:35 – 11:05 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:35 – 11:05 LvivPoznan

13 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:00 – 12:55 LvivPoznan

14 godz. 55 min.

Pn

22:00 – 12:55 LvivPoznan

14 godz. 55 min.

Pt

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 godz. 35 min.

Codziennie

23:40 – 12:30 LvivPoznan

12 godz. 50 min.

Codziennie

23:40 – 12:30 LvivPoznan

12 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

23:40 – 12:30 LvivPoznan

12 godz. 50 min.

Codziennie

23:55 – 17:55 LvivPoznan

18 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Poznan w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Poznan. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Всё понравилось

P-TRANS/ФОП Опирук О.ВИвано-Франковск - Краков

Їхала рейсом Верховина-Вроцлав, автобус зручний, водії приємні, до кордону доїхали швидко.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

P-TRANS/ФОП Опирук О.ВКраков - Львов

Ехали семьей (3 чел.) с Кракова до Львова (автобус Вроцлав - Верховина). Довольны. Тепло. Есть Wi-Fi. Границу в воскресенье вечером прошли за час. Еще около часа стояли на заправке уже в Украине. Таможню не почувствовали совсем - только 2 раза собирали паспорта. Уже к 24…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

P-TRANS/ФОП Опирук О.ВВроцлав - Львов

Поездкой доволен. Автобус старенький но порадовало наличие Wi-Fi.

Wezun Sp. Z.o.o./EWHDЛьвов - Варшава

Комфортна поїздка

P-TRANS/ФОП Опирук О.ВИвано-Франковск - Варшава

Все було чудово. Жаль, що прийшлося на кордоні виходити з багажом всім, через що, запізнилися до Варшави. Рекомендую!!!!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information