Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Poznan

Kup bilet na autobus Lviv – Poznan: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Polska, Ceny przejazdu w Poznan. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Poznan i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Lviv do Poznan najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 17:20 LvivPoznan Odjazd z 00:20 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 17:20 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

17 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Pt, Nd

00:20 – 13:10 LvivPoznan Odjazd z 00:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:10 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

00:20 – 13:10 LvivPoznan Odjazd z 00:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:10 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

01:00 – 13:10 LvivPoznan Odjazd z 01:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:10 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

01:00 – 13:10 LvivPoznan Odjazd z 01:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:10 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

03:30 – 18:15 LvivPoznan Odjazd z 03:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 18:15 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

14 godz. 45 min.

Trasa

Śr

13:00 – 05:00 LvivPoznan Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

16 godz. 0 min.

Trasa

Sb

13:00 – 05:00 LvivPoznan Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:50 – 04:00 LvivPoznan Odjazd z 15:50 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 04:00 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

17:50 – 06:00 LvivPoznan Odjazd z 17:50 od: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17

12 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Sb

18:20 – 07:00 LvivPoznan Odjazd z 18:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 09:30 LvivPoznan Odjazd z 18:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

15 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:45 – 09:15 LvivPoznan Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

14 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

19:30 – 09:30 LvivPoznan Odjazd z 19:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

14 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

20:50 – 10:30 LvivPoznan Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 10:30 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

13 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 10:30 LvivPoznan Odjazd z 21:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 10:30 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

13 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:35 – 11:05 LvivPoznan Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 11:05 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

13 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

21:50 – 09:20 LvivPoznan Odjazd z 21:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

11 godz. 30 min.

Trasa

Nd

22:00 – 13:00 LvivPoznan Odjazd z 22:00 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu Przyjazd do 13:00 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

15 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

22:00 – 09:50 LvivPoznan Odjazd z 22:00 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu Przyjazd do 09:50 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

11 godz. 50 min.

Trasa

Nd

22:30 – 11:05 LvivPoznan Odjazd z 22:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 11:05 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 35 min.

Trasa

Śr, Sb

22:30 – 11:05 LvivPoznan Odjazd z 22:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 11:05 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

12 godz. 35 min.

Trasa

Śr, Sb

22:40 – 12:15 LvivPoznan Odjazd z 22:40 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 12:15 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

13 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

22:50 – 12:15 LvivPoznan Odjazd z 22:50 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 12:15 do: Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 13:05 LvivPoznan Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:05 do: Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17

14 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:25 – 13:05 LvivPoznan Odjazd z 23:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:05 do: Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17

13 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Poznan w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Poznan. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Polska, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information