Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Poznan

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Poznan: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Ukrajina do Polsko, cena jízdného do Poznan. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Poznan a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Lviv do Poznan levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 13:10 LvivPoznan Odjezd v 00:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 50 min.

Linka

Denně

00:20 – 13:10 LvivPoznan Odjezd v 00:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 50 min.

Linka

Denně

00:20 – 17:20 LvivPoznan Odjezd v 00:20 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 17:20 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

17 hod. 0 min.

Linka

Út, Pá, Ne

01:00 – 13:10 LvivPoznan Odjezd v 01:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

01:00 – 13:10 LvivPoznan Odjezd v 01:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

03:30 – 18:15 LvivPoznan Odjezd v 03:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 18:15 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

14 hod. 45 min.

Linka

St

13:00 – 05:00 LvivPoznan Odjezd v 13:00 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

16 hod. 0 min.

Linka

So

13:00 – 05:00 LvivPoznan Odjezd v 13:00 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:50 – 04:00 LvivPoznan Odjezd v 15:50 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

17:50 – 06:00 LvivPoznan Odjezd v 17:50 z: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Towarowa 17

12 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, So

18:20 – 07:00 LvivPoznan Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:30 – 09:30 LvivPoznan Odjezd v 18:30 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

15 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:45 – 09:15 LvivPoznan Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:15 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

14 hod. 30 min.

Linka

Čt, So

19:30 – 09:30 LvivPoznan Odjezd v 19:30 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

14 hod. 0 min.

Linka

Denně

20:50 – 10:30 LvivPoznan Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

13 hod. 40 min.

Linka

Denně

21:20 – 10:30 LvivPoznan Odjezd v 21:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

13 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:35 – 11:05 LvivPoznan Odjezd v 21:35 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 11:05 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

13 hod. 30 min.

Linka

St, So

21:50 – 09:20 LvivPoznan Odjezd v 21:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

11 hod. 30 min.

Linka

Ne

22:00 – 13:00 LvivPoznan Odjezd v 22:00 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

15 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

22:00 – 09:50 LvivPoznan Odjezd v 22:00 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 09:50 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

11 hod. 50 min.

Linka

Ne

22:30 – 11:05 LvivPoznan Odjezd v 22:30 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 11:05 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 35 min.

Linka

St, So

22:30 – 11:05 LvivPoznan Odjezd v 22:30 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 11:05 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

12 hod. 35 min.

Linka

St, So

22:40 – 12:15 LvivPoznan Odjezd v 22:40 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:15 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

13 hod. 35 min.

Linka

Denně

22:50 – 12:15 LvivPoznan Odjezd v 22:50 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:15 do: Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

23:00 – 13:05 LvivPoznan Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:05 do: Aut. Nádr., ul. Towarowa 17

14 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:25 – 13:05 LvivPoznan Odjezd v 23:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:05 do: Aut. Nádr., ul. Towarowa 17

13 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Poznan v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Poznan. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Ukrajina do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací