Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Poznan

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Poznan: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Poznan. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Poznan a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Poznan levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 17:20 LvivPoznan

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:20 – 13:10 LvivPoznan

12 hod. 50 min.

Denně

01:00 – 13:10 LvivPoznan

12 hod. 10 min.

Denně

03:30 – 18:15 LvivPoznan

14 hod. 45 min.

St, Ne

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 hod. 45 min.

Denně

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 hod. 45 min.

Denně

04:15 – 17:00 LvivPoznan

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 05:00 LvivPoznan

16 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:15 LvivPoznan

14 hod. 15 min.

Denně

14:30 – 04:15 LvivPoznan

13 hod. 45 min.

Denně

15:30 – 05:00 LvivPoznan

13 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:50 – 04:00 LvivPoznan

12 hod. 10 min.

Po, Út, St, So, Ne

16:00 – 06:30 LvivPoznan

14 hod. 30 min.

Ne

16:50 – 06:20 LvivPoznan

13 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 06:20 LvivPoznan

13 hod. 0 min.

Denně

17:50 – 06:00 LvivPoznan

12 hod. 10 min.

Út, Čt, So

18:20 – 05:00 LvivPoznan

10 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 09:30 LvivPoznan

15 hod. 0 min.

Denně

18:45 – 09:15 LvivPoznan

14 hod. 30 min.

So

19:00 – 09:00 LvivPoznan

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá

20:50 – 10:30 LvivPoznan

13 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 10:30 LvivPoznan

13 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 13:05 LvivPoznan

15 hod. 35 min.

St, Čt, So, Ne

21:30 – 13:05 LvivPoznan

15 hod. 35 min.

St, Čt, So, Ne

21:35 – 11:05 LvivPoznan

13 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

22:00 – 13:00 LvivPoznan

15 hod. 0 min.

Po, Pá

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 11:05 LvivPoznan

12 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

22:40 – 12:15 LvivPoznan

13 hod. 35 min.

Denně

22:50 – 12:15 LvivPoznan

13 hod. 25 min.

Denně

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 13:35 LvivPoznan

14 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Poznan v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Poznan. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Варшава - Львов

оказалось что пассажир самостоятельно должен контролировать где едит автобус, перед выходом подойти и предупредить водителя иначе проедете! Так как водитель не может знать где выходят у него пассажиры и не обязан сообщать в какой населённый пункт заезжаем и какая остановка.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Варшава

Це було жахливо! оплатила за сервіс, потратила час щоб обрати зручне місце для мами - уже старша 60 років і нічого не отримала ні сервісу, ні місця. При прибутті на вокзал, виявилось, що місце №11 вияивлось зайняте молодими людьми - квитка вони не предявли (у…

Юниверс/EWHDКраков - Киев

жахливі спогади про водіїв. хамло неймовірне. не вміють спілкуватися з людьми, на всі претензії погрожують висадити. також некоректно вказане місце прибуття - у квитку одна автостанція, а на ділі зовсім інший автовокзал. немає жодного бажання користуватись послугами цього перевізника

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львов - Люблин

Поїздкою задоволена. Автобус комфортний, особлива подяка диспетчеру за вичерпну інформацію про рейс. Водії ввічливі і привітні, допомагають з багажем, уважне ставлення на кордоні. Працює wi-fi, приємно, що грала музика українською мовою. Рекомендую всім цього перевізника.

Рома-бус/ЕВХДКиев - Лешно

Ужас. Водитель поляк - хам. Не советую! Идентичная история как у Светланы

P-TRANS/FOP Opiruk O.VLviv - Katowice

There is a loud music/music on in the bus while driving. I would not like to hear it. I asked driver to turn it off but got no reaction. Also I called service phone nr 00380322320300. Nothing helped!! Also there is no air conditioning system…

Тур-Транс (Романишин О.В.)Гожув-Велькопольский - Львов

Из-за простоя на границе и движения(во львове должны были быть в 6 00, а приехали в 11 45) опоздали на поезд и потеряли билеты то понесли дополнительные расходы в 450грн, а так все хорошо

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací