• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вінниця - Познань

Купити квитки на автобус Вінниця - Познань: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Познань. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вінниця в Познань і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Познань дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 21:30 ВінницяПознань

21 год. 15 хв.

Кожен день

03:40 – 01:00 ВінницяПознань

21 год. 20 хв.

Кожен день

03:40 – 01:00 ВінницяПознань

21 год. 20 хв.

Кожен день

03:40 – 01:00 ВінницяПознань

21 год. 20 хв.

Кожен день

06:00 – 05:20 ВінницяПознань

23 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

06:00 – 05:20 ВінницяПознань

23 год. 20 хв.

Сб, Нд

09:45 – 03:20 ВінницяПознань

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

09:50 – 05:00 ВінницяПознань

19 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

09:50 – 05:00 ВінницяПознань

19 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 09:30 ВінницяПознань

23 год. 30 хв.

Кожен день

10:50 – 09:00 ВінницяПознань

22 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

12:35 – 08:40 ВінницяПознань

20 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 08:40 ВінницяПознань

19 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 13:35 ВінницяПознань

22 год. 5 хв.

Кожен день

15:30 – 13:35 ВінницяПознань

22 год. 5 хв.

Кожен день

16:30 – 17:55 ВінницяПознань

25 год. 25 хв.

Кожен день

16:50 – 17:55 ВінницяПознань

25 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 12:40 ВінницяПознань

19 год. 40 хв.

Кожен день

17:25 – 17:20 ВінницяПознань

23 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

17:25 – 18:55 ВінницяПознань

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

17:25 – 18:55 ВінницяПознань

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

17:25 – 17:20 ВінницяПознань

23 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Вінниця швидко доїхати до центру Познань в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вінниця і куди прибувають до Познань. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава аэропорт Шопена

Благодарю водителей, что все же я успела на самолет!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава аэропорт Шопена

Вічливі водії та зручний автобус, все ще потрібно для подорожі. Дякую))

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Спасибо. Все понравилось

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава аэропорт Шопена

Хороший сервіс, водії допомагають. Мала літак... Сказали якщо не будемо встигати пересадять у найближчий до кордону!!! Все сподобалося. Дякую

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя