Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Poznan

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Poznan: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Poznan. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Poznan i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Poznan najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 05:00 VinnytsiaPoznan

24 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 05:00 VinnytsiaPoznan

22 godz. 0 min.

Sb

07:00 – 05:00 VinnytsiaPoznan

22 godz. 0 min.

Sb

07:20 – 05:00 VinnytsiaPoznan

21 godz. 40 min.

Sb

07:20 – 05:00 VinnytsiaPoznan

21 godz. 40 min.

Sb

07:30 – 08:00 VinnytsiaPoznan

24 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

07:30 – 08:00 VinnytsiaPoznan

24 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

07:30 – 05:00 VinnytsiaPoznan

21 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

08:00 – 05:00 VinnytsiaPoznan

21 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

08:00 – 08:00 VinnytsiaPoznan

24 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

08:00 – 08:00 VinnytsiaPoznan

24 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

09:50 – 05:00 VinnytsiaPoznan

19 godz. 10 min.

Codziennie

10:00 – 09:30 VinnytsiaPoznan

23 godz. 30 min.

Codziennie

10:50 – 09:00 VinnytsiaPoznan

22 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

12:35 – 08:40 VinnytsiaPoznan

20 godz. 5 min.

Wt, Sb

12:35 – 08:40 VinnytsiaPoznan

20 godz. 5 min.

Śr, Nd

14:45 – 13:00 VinnytsiaPoznan

22 godz. 15 min.

Pn, Pt

15:30 – 13:35 VinnytsiaPoznan

22 godz. 5 min.

Codziennie

16:30 – 17:55 VinnytsiaPoznan

25 godz. 25 min.

Śr, Pt, Nd

16:50 – 17:55 VinnytsiaPoznan

25 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

17:25 – 17:20 VinnytsiaPoznan

23 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 18:15 VinnytsiaPoznan

20 godz. 45 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Poznan w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Poznan. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Східно-Европейська ПодорожВаршава аэропорт Chopina - Хмельницкий

Спасибо всей вашей компании за хорошее обслуживание: быстрое оформление проездных билетов, определение посадочных мест с учетом возроста пассажира. И особая благодарность водителям. Молодцы!!!! Удачи всем!!!!

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава

Всё было отлично. Спасибо водителям, они лучшие.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information