Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Lublin

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Lublin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lublin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Lublin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lublin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 06:00 RivneLublin

4 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

01:20 – 06:00 RivneLublin

4 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

04:00 – 12:10 RivneLublin

8 hod. 10 min.

Út, Pá

04:00 – 12:10 RivneLublin

8 hod. 10 min.

04:30 – 10:55 RivneLublin

6 hod. 25 min.

Denně

05:20 – 14:20 RivneLublin

9 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

05:20 – 14:20 RivneLublin

9 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

08:30 – 15:00 RivneLublin

6 hod. 30 min.

Čt, Ne

09:40 – 16:00 RivneLublin

6 hod. 20 min.

Pá, Ne

11:15 – 20:00 RivneLublin

8 hod. 45 min.

Denně

11:20 – 18:35 RivneLublin

7 hod. 15 min.

Po, Čt

12:50 – 18:10 RivneLublin

5 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 18:10 RivneLublin

5 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 18:10 RivneLublin

5 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 18:10 RivneLublin

5 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 19:10 RivneLublin

6 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 18:10 RivneLublin

5 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 19:50 RivneLublin

6 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 19:50 RivneLublin

6 hod. 20 min.

Denně

14:20 – 21:30 RivneLublin

7 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So

15:00 – 21:10 RivneLublin

6 hod. 10 min.

St, Ne

15:00 – 21:10 RivneLublin

6 hod. 10 min.

St, Ne

15:20 – 20:20 RivneLublin

5 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 22:30 RivneLublin

6 hod. 30 min.

St, Ne

16:20 – 22:35 RivneLublin

6 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 02:40 RivneLublin

10 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 02:40 RivneLublin

10 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 22:25 RivneLublin

5 hod. 25 min.

Denně

17:00 – 02:40 RivneLublin

9 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 02:40 RivneLublin

9 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 01:15 RivneLublin

8 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 22:25 RivneLublin

5 hod. 25 min.

Denně

17:10 – 00:10 RivneLublin

7 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 00:10 RivneLublin

7 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 00:10 RivneLublin

7 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 01:30 RivneLublin

8 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 01:00 RivneLublin

7 hod. 30 min.

Čt, So

18:20 – 00:40 RivneLublin

6 hod. 20 min.

Denně

18:30 – 04:40 RivneLublin

10 hod. 10 min.

Čt

18:30 – 03:25 RivneLublin

8 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 06:00 RivneLublin

11 hod. 30 min.

Ne

18:30 – 05:30 RivneLublin

11 hod. 0 min.

Čt

18:30 – 07:00 RivneLublin

12 hod. 30 min.

Ne

18:45 – 02:35 RivneLublin

7 hod. 50 min.

Denně

18:45 – 02:20 RivneLublin

7 hod. 35 min.

Denně

19:00 – 00:00 RivneLublin

5 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 03:15 RivneLublin

8 hod. 15 min.

Čt

19:00 – 03:15 RivneLublin

8 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 23:59 RivneLublin

4 hod. 59 min.

Denně

19:30 – 02:40 RivneLublin

7 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 03:50 RivneLublin

8 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 03:50 RivneLublin

8 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 03:50 RivneLublin

8 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 04:00 RivneLublin

8 hod. 0 min.

Denně

21:10 – 05:25 RivneLublin

8 hod. 15 min.

21:10 – 05:25 RivneLublin

8 hod. 15 min.

21:30 – 04:40 RivneLublin

7 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 03:40 RivneLublin

5 hod. 10 min.

Denně

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:35 RivneLublin

7 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 08:05 RivneLublin

8 hod. 10 min.

Po, St, Čt, So

23:55 – 07:50 RivneLublin

7 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 07:35 RivneLublin

7 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Lublin v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Lublin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací