За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Люблін

Купити квитки на автобус Рівне - Люблін: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Люблін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Люблін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Люблін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:20 – 06:00 РівнеЛюблін

4 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:20 – 06:00 РівнеЛюблін

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

04:00 – 12:10 РівнеЛюблін

8 год. 10 хв.

Пт

04:00 – 12:10 РівнеЛюблін

8 год. 10 хв.

Вт, Пт

04:30 – 10:55 РівнеЛюблін

6 год. 25 хв.

Кожен день

05:20 – 14:20 РівнеЛюблін

9 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

05:20 – 14:20 РівнеЛюблін

9 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

08:30 – 15:00 РівнеЛюблін

6 год. 30 хв.

Кожен день

09:40 – 16:00 РівнеЛюблін

6 год. 20 хв.

Пт, Нд

11:15 – 20:00 РівнеЛюблін

8 год. 45 хв.

Кожен день

12:50 – 18:10 РівнеЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 18:10 РівнеЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 18:10 РівнеЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 18:10 РівнеЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 19:10 РівнеЛюблін

6 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 18:10 РівнеЛюблін

5 год. 20 хв.

Кожен день

14:20 – 21:30 РівнеЛюблін

7 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

15:00 – 21:10 РівнеЛюблін

6 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

15:00 – 21:10 РівнеЛюблін

6 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

15:20 – 20:20 РівнеЛюблін

5 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 22:30 РівнеЛюблін

6 год. 30 хв.

Ср, Нд

16:10 – 03:00 РівнеЛюблін

10 год. 50 хв.

Кожен день

16:20 – 22:35 РівнеЛюблін

6 год. 15 хв.

Кожен день

16:30 – 02:40 РівнеЛюблін

10 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 02:40 РівнеЛюблін

10 год. 10 хв.

Кожен день

17:00 – 22:25 РівнеЛюблін

5 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 22:25 РівнеЛюблін

5 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 01:15 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 02:40 РівнеЛюблін

9 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 02:40 РівнеЛюблін

9 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 00:10 РівнеЛюблін

7 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 00:10 РівнеЛюблін

7 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 00:10 РівнеЛюблін

7 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 00:10 РівнеЛюблін

7 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 01:00 РівнеЛюблін

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

18:10 – 02:25 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:10 – 02:25 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 00:40 РівнеЛюблін

6 год. 20 хв.

Кожен день

18:30 – 04:40 РівнеЛюблін

10 год. 10 хв.

Чт

18:30 – 07:00 РівнеЛюблін

12 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 03:25 РівнеЛюблін

8 год. 55 хв.

Кожен день

18:30 – 07:00 РівнеЛюблін

12 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 05:30 РівнеЛюблін

11 год. 0 хв.

Чт

19:00 – 23:59 РівнеЛюблін

4 год. 59 хв.

Кожен день

19:00 – 00:00 РівнеЛюблін

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 03:15 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 02:40 РівнеЛюблін

7 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 03:50 РівнеЛюблін

8 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 03:50 РівнеЛюблін

8 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 03:50 РівнеЛюблін

8 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 04:00 РівнеЛюблін

8 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 03:15 РівнеЛюблін

6 год. 45 хв.

Ср, Сб

21:10 – 05:25 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Пт

21:10 – 05:25 РівнеЛюблін

8 год. 15 хв.

Пт

21:30 – 04:40 РівнеЛюблін

7 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 03:40 РівнеЛюблін

5 год. 10 хв.

Кожен день

23:50 – 05:45 РівнеЛюблін

5 год. 55 хв.

Ср, Нд

23:55 – 08:05 РівнеЛюблін

8 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:35 РівнеЛюблін

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:50 РівнеЛюблін

7 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 07:35 РівнеЛюблін

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Люблін в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Люблін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

СтецикЛьвов - Познань

Спасибо,все понравилось!

KOBRAРовно - Лодзь

Мне пришлось ехать раньше на другом переозчике, но мне перезвонили и спросили буду ли я ехать в день поездки

Гречанюк ВикторВаршава - Хмельницкий

Задоволений поїздкою! Хороші водії! Привезли вчасно!

КАЗНА ТРАНСРовно - Щецин

Доїхала швидко і комфортно! Я задоволена поїздкою:) Водії привітні і ввічливі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

FOP Savchuk/AGAT/PartnersЛуцк - Варшава

Комфортна поїздка,є wi-fi

СтецикЛьвов - Гданьск

Хороший автобус. Но много остановок по маленьким городам.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя