Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

01:15 – 19:15 RivneWroclaw

18 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

03:30 – 20:00 RivneWroclaw

16 hod. 30 min.

St

04:00 – 21:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

So

04:30 – 19:30 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Út

10:30 – 01:20 RivneWroclaw

14 hod. 50 min.

Út, Pá

13:00 – 05:30 RivneWroclaw

16 hod. 30 min.

Ne

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 hod. 30 min.

Ne

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 hod. 30 min.

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 12:10 RivneWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

18:00 – 12:10 RivneWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 08:20 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Po, St, Pá

20:25 – 11:40 RivneWroclaw

15 hod. 15 min.

St, Čt, Ne

21:00 – 12:30 RivneWroclaw

15 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 hod. 25 min.

Út, Pá

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 hod. 25 min.

Út, Pá

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 14:00 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

23:55 – 20:05 RivneWroclaw

20 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Рома-бус/ЕВХДЗелёна-Гура - Киев

Перевозчик OK! Їхав за маршрутом Зелена Гура - Київ 29.09.2017 дружина 20.10.2017. Кава, холодна водичка, хороше обслуговання. Недолік один - заїзд на кордон від 4 до 5 годин (НА САМОМУ КОРДОНІ ВСЕ ШВИДКО, ЯК НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ ТАК І НА УКРАЇНСЬКІЙ)

ЕвростатусЛодзь - Киев

Все було чудово. Мало людей, автобус зручний, водії адекватні і ввічливі, зупинки були. І при тому в Київ ми приїхали майже по квитку (всього на 20хв пізніше), що взагалі дивина. О, і музика була класна і грала ненав"язливо, а це важливо :)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Вроцлав

Все супер. Так держать

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Не ожидали, что поездка будет настолько удобной. Во-первых, автобус очень комфортабельный. Туалет работал всю поездку, также было чисто и можно было нормально воспользоваться. Во-вторых, водители пунктуальные, все по графику. В третьих, очень милая стюардесса предлагала несколько раз чай. Отопление и кондиционер работали исправно. Прохождение границы…

ЕвростатусКатовице - Киев

Все понравилось, удобные сидения, просторный, тепло, комфортный автобус. Водителя приветливые.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací