DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 hod. 10 min.

Čt

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 hod. 10 min.

Čt

01:20 – 19:15 RivneWroclaw

17 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 30 min.

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 30 min.

14:25 – 07:00 RivneWroclaw

16 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 04:45 RivneWroclaw

13 hod. 45 min.

Ne

15:10 – 07:00 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

15:10 – 07:00 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 05:30 RivneWroclaw

14 hod. 0 min.

St, Ne

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 hod. 20 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

19:10 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 hod. 35 min.

Denně

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Wroclaw v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací