Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

01:15 – 19:15 RivneWroclaw

18 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

03:30 – 20:00 RivneWroclaw

16 hod. 30 min.

Út, St

03:40 – 19:35 RivneWroclaw

15 hod. 55 min.

Út, Čt, So

04:00 – 21:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

So

04:30 – 19:30 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Út

05:20 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 10 min.

Út, Pá

05:20 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 10 min.

Út, Pá

14:30 – 05:30 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Ne

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 hod. 30 min.

Ne

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 hod. 30 min.

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 12:10 RivneWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

18:00 – 12:10 RivneWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 08:20 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Po, St, Pá

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Út, Čt, So

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

20:25 – 11:40 RivneWroclaw

15 hod. 15 min.

Ne

21:00 – 12:30 RivneWroclaw

15 hod. 30 min.

St, So

21:00 – 12:30 RivneWroclaw

15 hod. 30 min.

St, So

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 hod. 25 min.

Út, Pá

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 hod. 25 min.

Út, Pá

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 hod. 35 min.

Denně

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 14:00 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 14:00 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

23:55 – 20:05 RivneWroclaw

20 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Валбжих - Киев

Комфорт на рівні. Але чомусь всі автобуси пролітають кордон а наш бус стоіть по 5-6 годин. Це дуже втомлюе. А так все добре.

VilartransLiberec - Lviv

Добрий день, мені сподобалось подорожування з даним перевізником.Весь багаж під номерами, гарно поскладаний.Достатня кількість зупинок, стоянки максимально 10-15хв. і не більше.На дитину до 4 років книжка 80%.Рекомендую.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací