• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 hod. 20 min.

Denně

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 hod. 10 min.

Čt

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 hod. 10 min.

Čt

01:20 – 19:15 RivneWroclaw

17 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

11:00 – 23:35 RivneWroclaw

12 hod. 35 min.

Čt, Ne

11:00 – 23:35 RivneWroclaw

12 hod. 35 min.

Čt, Ne

13:45 – 02:20 RivneWroclaw

12 hod. 35 min.

Denně

14:00 – 07:20 RivneWroclaw

17 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

14:25 – 07:00 RivneWroclaw

16 hod. 35 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 hod. 30 min.

Pá, Ne

15:20 – 04:00 RivneWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 08:50 RivneWroclaw

17 hod. 30 min.

Denně

15:20 – 04:00 RivneWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 hod. 20 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

18:50 – 08:00 RivneWroclaw

13 hod. 10 min.

St, So

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

19:10 – 10:30 RivneWroclaw

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 hod. 25 min.

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 hod. 35 min.

Denně

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Wroclaw v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací