Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Rivne - Wroclaw

Kup bilet na autobus Rivne – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rivne do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 godz. 10 min.

Cz

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 godz. 10 min.

Cz

01:20 – 19:15 RivneWroclaw

17 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 godz. 30 min.

Pt

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 godz. 30 min.

Pt

14:25 – 07:00 RivneWroclaw

16 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 04:45 RivneWroclaw

13 godz. 45 min.

Nd

15:10 – 05:30 RivneWroclaw

14 godz. 20 min.

Cz

15:10 – 07:00 RivneWroclaw

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:10 – 07:00 RivneWroclaw

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 05:30 RivneWroclaw

14 godz. 0 min.

Śr, Nd

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 10:30 RivneWroclaw

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 godz. 35 min.

Codziennie

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Rivne szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rivne oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation