• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Rivne - Wroclaw

Kup bilet na autobus Rivne – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rivne do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 14:10 RivneWroclaw

13 godz. 20 min.

Codziennie

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 godz. 10 min.

Cz

01:00 – 12:10 RivneWroclaw

11 godz. 10 min.

Cz

01:20 – 19:15 RivneWroclaw

17 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

05:00 – 22:30 RivneWroclaw

17 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

11:00 – 23:35 RivneWroclaw

12 godz. 35 min.

Cz, Nd

11:00 – 23:35 RivneWroclaw

12 godz. 35 min.

Cz, Nd

13:45 – 02:20 RivneWroclaw

12 godz. 35 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 RivneWroclaw

17 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

14:25 – 07:00 RivneWroclaw

16 godz. 35 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:15 – 05:45 RivneWroclaw

14 godz. 30 min.

Pt, Nd

15:20 – 04:00 RivneWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

15:20 – 04:00 RivneWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

15:20 – 08:50 RivneWroclaw

17 godz. 30 min.

Codziennie

16:20 – 07:40 RivneWroclaw

15 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 09:20 RivneWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 RivneWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:50 – 08:00 RivneWroclaw

13 godz. 10 min.

Pn, Śr, Sb

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 12:00 RivneWroclaw

17 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 10:30 RivneWroclaw

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 10:10 RivneWroclaw

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

19:50 – 09:45 RivneWroclaw

13 godz. 55 min.

Codziennie

21:10 – 14:35 RivneWroclaw

17 godz. 25 min.

Pt

22:40 – 12:15 RivneWroclaw

13 godz. 35 min.

Codziennie

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:55 – 20:00 RivneWroclaw

20 godz. 5 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Rivne szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rivne oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusKrakow - Zhytomyr

Podróż z Krakowa do Żytomierza. Punktualnie, zgodnie z ofertą zamieszczoną na stronie. Tym razem bez przestoju na granicy i w miarę sprawnie. Polecam!

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusSwidnica - Kiev

Polecam! Nowoczesny, luksusowy autobus (porównywalny z autobusami Flixbusa, czy Ecolines) pewnie prowadzony przez doświadczonych kierowców, niedrogie bilety, bardzo miłe ukraińskie hostessy rozdające pasażerom kawę, herbatę, wodę mineralną i pomagające pasażerom w razie potrzeby, na ekranach rozmieszczonych w autokarze podczas jazdy można było obejrzeć (nowe) komedie…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation