За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Вроцлав

Купити квитки на автобус Рівне - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

03:30 – 20:00 РівнеВроцлав

16 год. 30 хв.

Ср

03:50 – 19:35 РівнеВроцлав

15 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

05:20 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

05:20 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

10:00 – 01:20 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:30 – 05:30 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Нд

15:15 – 05:45 РівнеВроцлав

14 год. 30 хв.

Нд

15:20 – 04:00 РівнеВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

16:20 – 07:40 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 09:50 РівнеВроцлав

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 12:10 РівнеВроцлав

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 09:50 РівнеВроцлав

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 12:10 РівнеВроцлав

19 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 08:20 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Вт, Чт

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Сб

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

20:30 – 12:25 РівнеВроцлав

15 год. 55 хв.

Ср, Сб

21:00 – 12:30 РівнеВроцлав

15 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:10 – 14:35 РівнеВроцлав

17 год. 25 хв.

Пт

21:10 – 14:35 РівнеВроцлав

17 год. 25 хв.

Пт

22:40 – 12:15 РівнеВроцлав

13 год. 35 хв.

Кожен день

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Довезли вчасно та з комфортом

Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Киев

Соотношение цена-качество устроило

Дякуємо) Задоволені цліком. Персонал ввічливий, все працювало, гарячі напої пропонували. Рекомендуємо)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Все как всегда супер!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

KOBRAРовно - Лодзь

Мне пришлось ехать раньше на другом переозчике, но мне перезвонили и спросили буду ли я ехать в день поездки

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Свидница

Нет минусов, все хорошо.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя