• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Вроцлав

Купити квитки на автобус Рівне - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

01:00 – 12:10 РівнеВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт

01:00 – 12:10 РівнеВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт

01:20 – 19:15 РівнеВроцлав

17 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:00 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

05:00 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

11:00 – 23:35 РівнеВроцлав

12 год. 35 хв.

Чт, Нд

11:00 – 23:35 РівнеВроцлав

12 год. 35 хв.

Чт, Нд

13:45 – 02:20 РівнеВроцлав

12 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 РівнеВроцлав

17 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

14:25 – 07:00 РівнеВроцлав

16 год. 35 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 05:45 РівнеВроцлав

14 год. 30 хв.

Пт, Нд

15:20 – 04:00 РівнеВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

15:20 – 08:50 РівнеВроцлав

17 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 04:00 РівнеВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

16:20 – 07:40 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:50 – 08:00 РівнеВроцлав

13 год. 10 хв.

Пн, Ср, Сб

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:10 – 10:30 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

21:10 – 14:35 РівнеВроцлав

17 год. 25 хв.

Пт

22:40 – 12:15 РівнеВроцлав

13 год. 35 хв.

Кожен день

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все супер. Одна проблема, кордон. приїхали на 4 години пізніше.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Ровно

Все супер.Водії молодці. - Організовані.Дуже супер, що ніде немає зайвих зупинок і подорож не розтягується..#Тільки #NaszBus

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Житомир

Вже другий раз під час слідування (Користуюсь послугами Вашого АТП вдруге) з Свідниці до Житомира не працював інтернет протягом усього маршруту. За інформацією стюардеси якісь проблеми з оплатою цієї послуги.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Краков

Не було інтернету в аатобусі

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

Романович ТрансЛуцк - Варшава

Їхали 29.05.2019р.з Луцька до Варшави. Водії вічливі - 5балів. Автобус: поламані крісла (не упускаються або не підіймаються) - 3 бали.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя