ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Вроцлав

Купити квитки на автобус Рівне - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 14:10 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

01:00 – 12:10 РівнеВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт

01:00 – 12:10 РівнеВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт

01:20 – 19:15 РівнеВроцлав

17 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:00 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 30 хв.

Пт

05:00 – 22:30 РівнеВроцлав

17 год. 30 хв.

Пт

14:25 – 07:00 РівнеВроцлав

16 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 04:45 РівнеВроцлав

13 год. 45 хв.

Нд

15:10 – 07:00 РівнеВроцлав

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:10 – 07:00 РівнеВроцлав

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 05:30 РівнеВроцлав

14 год. 0 хв.

Ср, Нд

16:20 – 07:40 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:10 – 10:30 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

22:40 – 12:15 РівнеВроцлав

13 год. 35 хв.

Кожен день

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 20:00 РівнеВроцлав

20 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Вроцлав в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

KAS-TransВроцлав - Луцк

Поїздка була спокійною,не зважаючи на ситуацію з вірусом. Їхала з дитиною 4 р. Сам автобус досить зручний,тільки туалет не працюючий. Вцілому поїздкою задоволена.

KAS-TransВаршава - Ровно

Дуже сподобалось. Дуже хороші водії.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

KAS-TransWarszawa - Chervonohrad

Швидко і зручно

KAS-TransЛодзь - Луцк

Дякую компанії-перевізнику за приємну поїздку! автобус був поданий вчасно, у салоні чисто, водій ввічливий. Проблем жодних під час поїздки не було!

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя