Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Вроцлав

Купити квитки на автобус Рівне - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 14:00 РівнеВроцлав

13 год. 30 хв.

Кожен день

01:20 – 19:15 РівнеВроцлав

17 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:00 – 01:10 РівнеВроцлав

15 год. 10 хв.

Вт, Пт

11:00 – 23:35 РівнеВроцлав

12 год. 35 хв.

Чт, Сб

12:00 – 02:05 РівнеВроцлав

14 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

14:20 – 06:00 РівнеВроцлав

15 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 04:00 РівнеВроцлав

13 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 04:45 РівнеВроцлав

13 год. 45 хв.

Чт, Нд

15:10 – 08:00 РівнеВроцлав

16 год. 50 хв.

Кожен день

15:10 – 07:00 РівнеВроцлав

15 год. 50 хв.

Кожен день

16:20 – 07:40 РівнеВроцлав

15 год. 20 хв.

Пт, Нд

16:50 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 09:20 РівнеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 09:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 09:40 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 10:10 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

18:20 – 08:20 РівнеВроцлав

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:20 – 10:30 РівнеВроцлав

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 08:15 РівнеВроцлав

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав

17 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:20 – 09:30 РівнеВроцлав

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 08:40 РівнеВроцлав

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

19:30 – 09:30 РівнеВроцлав

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 10:30 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 10:30 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 10:30 РівнеВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 09:45 РівнеВроцлав

13 год. 55 хв.

Кожен день

22:40 – 12:15 РівнеВроцлав

13 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Вроцлав в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Житомир

Дуже задоволена! Зручно, комфортно! Приємні враження від поїздки!

КАЗНА ТРАНСКременчуг - Вроцлав

Цим перевізником їзжу не одноразово , в інтернеті пише що без пересадок так і є . Навіть був у мене випадок три дні назад : купила білет Кременчук - Вроцлав на 6.30 годину , але мені потрібно було доїхати до Кременчука так як я мешкаю…

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Ополе

Чудово, сервіс сподобався. Маловато було місця для ніг, а так все добре

Східно-Європейська ПодорожЛодзь - Київ

Зелена Гура-Київ Всім хто хоче реально зекономити і не "попасти" - раджу!!! сам був переляканий купою поганих відгуків про цього перевізника! Але пишу те що було зі мною. Мене несподівано звільнили з роботи і оскільки грошей обмаль було-вибирати не доводилось-685 грн зі знижкою від INFOBUS,…

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Легница

Привітний і дуже ввічливий персонал! Все кажуть як є, є пересадка немає пересадки... Вчасно і швидко!

КАЗНА ТРАНС/AGATКраків - Житомир

Все на вищому рівні

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Краків

Все добре, тільки пересадка з автобуса в автобус і назад при перетині кордону, то мінус.

КАЗНА ТРАНС/AGATВроцлав - Кременчуг

Ціна у межах норми, водії привітливі і допомагають. Якби покращити салон, у мене було зламане крісло, а їхати далеко, і відсутні гачки для одягу, немає куди почепити куртку. А так усе було добре

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя