Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Анатолій Кантор › Київ - Лодзь
Це найгірший перевізник з яким я твльуи їздила . Щиро не рекомендую.
За день до поїздки до мене подзвонила контролер і розказала де буде стояти автобус, який номер автобуса буде і так дальше. Я її запитала чи буде пересадка то вона мені відповіла чого ви всі так боїтеся пересадок ? Водії всі валізи самі переставлять в інший автобус вам треба буде пересісти . Так от , коли ми тільки виїхали з Києва то при 28 градусах жари люди в тим автобусі їхали варені . Як так можна при такій жарі не включати кондиціонер або мати його зіпсутим. Була пересадка перед кордоном Устилуг нас витримали на жарі ще 30 хвилин. Водї не спішили переставляти валізи в інший автобус. Хотіла поставити валізу в автобус сама то до мене почали кричати куди ви лізете, почекайте . Почекала, в ітозі ніхто не допоміг. Водій в другому автобусі був хамло. Також якийсь час кондиціонер попрацював, а потом його виключили. Мусила вставати і йти сваритись щоб люди могли комфортно доїхати бо то була не поїздка, а пекло. Повна посадка людей, люди просто були втомлені від цієї жари. Водії їхали собі з відкритими вікнами їм було комфортно. Люди їдьте тільки провіреними перевізниками
Анатолій Кантор › Warsaw Chopin Airport - Cherkasy
Найгірший перевізник з усіх з якими я їздила!!! Поїздка була з аеропорту Шопена в Варшаві до України, мій літак було затримано і я зв'язалася з перевізником за 5 годин, щоб вони зачекали мене 15 хв, але їхні диспечери сказали що автобус чекає максимум 5-10 хв (хоча при перетині кордону може затримуватись на 8 год) тому серед ночі мені прийшлось шукати іншого перевізника!!! Гроші звісно не повернули, не почекали 15 хв, не пересадили на інший автобус, хоча моєї провини в тому не було, що стався форсмажер з літаком, на який я не впливаю! Щоб відчепитись передзвонилина на наступну ніч 😆 з питанням: чи буду я з ними їхати? Дякую за такий "український сервіс" це був другий, але останній раз, що ви мене так кинули на гроші!!! Усім українцям раджу їздити з європейськими надійними перевізниками фліксом або еколайном і не зв'язуватись з безвідповідальними.
Доброго дня. На жаль ситуація не з приємних . Але пасажирка повідомила , що вона прилітає на 10- 15 хв. в аеропорт у Шопена буде спізнення . Всі хто подорожує розуміє посадка літака , це не є основний час закінчення прильоту. . Поки подасця автобус до літака і пересадяться пасажири і будуть доставленні до будівлі аеропорту це займе ще 15-20хв. В сумі за найменшими підрахунками спізнення буде становити 25-35 хв. Час простою в аеропорті платний. Затримка по графіку теж приведе до спізнення в інше місто по маршруті.
Анатолій Кантор › Львів - Ґдиня
Поїздкою задоволена. Їхала до Гдині, сподобалося що була пересадка перед проходом кордону і тому з Варшави їхали на пряму а не по всій Польщі.
Анатолій Кантор › Шептицький - Аеропорт Варшава-Модлін
Поїздка сподобалася. Їхала з дитиною переживала як буду проходити кордон з 2 чемоданами, водії помагають всім пасажирам з валізами, підтримують і співпереживають.
Анатолій Кантор › Варшава Аеропорт імені Фридерика Шопена - Київ
На маршруті Варшава-Київ було 2 пересадки, а це не те, на що розраховуєш беручи прямий квиток. Загальний час в дорозі був десь на 3 години більшим від заявленого. При посадці автобус затримався десь на 20 хвилин, але ніякого повідомлення про час затримки не надійшло, майже весь цей час додзвонювалися на гарячу лінію перевізника. Дякуємо оператору, яка змогла заспокоїти, що автобус буде та повідомити час затримки.
Анатолій Кантор › Київ - Ченстохова
Жахлива поїздка! Ціна не відповідає якості!
Анатолій Кантор › Краків аеропорт - Луцьк
Щиро дякую за поїздку! Автобус комфортний, водії ввічливі, відповідальні! Рекомендую!
Анатолій Кантор › Луцьк - Вроцлав
Водiї просто супер, роблять все можливе, щоб встигнути вчасно, навіть при складній ситуації, заспокоюють, переживають за пасажирів, просто ван лав! Професіонали високого рівня!)
Анатолій Кантор › Пйотркув-Трибунальський - Львів
Автобус запізнився на 20 хвилин без попередження. Туалету в атобусі не було, а за 10 годин було тільки 2 зупинки по 5 хвилин. Я їхала з пересадкою і просто висадили людей не скзавши в який автобус пересадка і в якій годині, люди просто сиділи на автовокзалі і чекали не зрозуміло чого
Анатолій Кантор › Шептицький - Катовіце
найулюбленіший перевізник
Дуже дякуємо. Приємно!