Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Praha

Koupit jízdenky na autobus Brno – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 05:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 04:20 BrnoPraha

1 hod. 50 min.

Út, Pá

02:30 – 04:20 BrnoPraha

1 hod. 50 min.

St, Čt, Ne

02:30 – 04:20 BrnoPraha

1 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So, Ne

02:45 – 05:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Út, Čt, So

02:50 – 06:00 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

Út

03:05 – 05:40 BrnoPraha

2 hod. 35 min.

Čt, Ne

03:05 – 05:50 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, Čt, So

03:30 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, Čt

03:50 – 07:25 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Denně

04:00 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:30 – 08:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Čt

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

So

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

07:00 – 10:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:30 – 10:40 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:00 – 10:10 BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

08:55 – 11:40 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

So

08:55 – 11:40 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So

09:00 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po

09:00 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

09:00 – 12:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Pá, Ne

09:05 – 12:20 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:45 – 12:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

09:50 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

11:40 – 15:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

St

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

15:45 – 18:25 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

20:30 – 23:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací