• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Praha

Koupit jízdenky na autobus Brno – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:10 – 05:00 BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Út

02:10 – 05:00 BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Út

03:20 – 06:20 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, So

03:20 – 06:20 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

03:30 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po

03:40 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So

03:50 – 07:25 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Denně

04:40 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Po, Čt, So

04:40 – 07:50 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Ne

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, So

06:10 – 08:30 BrnoPraha

2 hod. 20 min.

Po, St, So

06:10 – 09:10 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út

06:35 – 09:25 BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Út, So

06:40 – 09:40 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt

07:50 – 11:10 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt, So

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, So

08:00 – 10:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

08:50 – 11:45 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

Po, St, Čt

08:55 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Út, Čt, Pá, So

09:00 – 11:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, So

09:45 – 12:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

11:40 – 15:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

St

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Praha v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Nasorokh TOVПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

Nasorokh TOVПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací