Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Praha

Koupit jízdenky na autobus Brno – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 03:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

01:00 – 03:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

01:40 – 05:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

Čt, So

02:00 – 05:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St, Ne

02:00 – 05:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

02:15 – 05:30 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

02:30 – 05:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

So

02:45 – 05:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

02:45 – 05:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

02:50 – 05:00 BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Út

03:00 – 06:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá

03:05 – 05:50 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, Čt, So

03:05 – 05:40 BrnoPraha

2 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

03:30 – 06:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, So, Ne

03:30 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, Čt

03:50 – 07:25 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Út, St, Čt, So, Ne

03:50 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

04:00 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, Pá

04:00 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

04:15 – 06:40 BrnoPraha

2 hod. 25 min.

Denně

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:15 – 06:40 BrnoPraha

2 hod. 25 min.

Denně

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt

05:00 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt, Pá, So

05:00 – 07:20 BrnoPraha

2 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 08:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:50 – 08:50 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:00 – 08:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

06:10 – 10:00 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

Po

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Út, Ne

06:20 – 10:20 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

06:30 – 08:45 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

06:30 – 09:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

06:55 – 10:15 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Po, Pá, Ne

07:00 – 09:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 10:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:30 – 10:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

07:40 – 10:40 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:00 – 10:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

08:15 – 10:30 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

08:30 – 11:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

09:00 – 11:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 11:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

09:05 – 12:20 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:20 – 12:15 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

Út, Ne

09:20 – 11:30 BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

09:30 – 12:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

09:50 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

10:00 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

So

10:00 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

10:30 – 13:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 13:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 13:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 13:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 14:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

11:40 – 15:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

St

12:00 – 14:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 15:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 15:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 15:45 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Po

13:30 – 16:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 16:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 16:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 17:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 16:50 BrnoPraha

2 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 17:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 17:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 18:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

15:40 – 18:45 BrnoPraha

3 hod. 5 min.

15:40 – 18:45 BrnoPraha

3 hod. 5 min.

Po, Pá

15:45 – 18:25 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

16:00 – 18:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 18:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 19:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 19:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 20:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

17:45 – 20:00 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 20:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 21:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 20:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 21:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 21:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 21:45 BrnoPraha

3 hod. 5 min.

18:45 – 21:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Ne

18:45 – 21:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út

19:00 – 21:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 22:15 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Denně

19:40 – 22:10 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 22:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 22:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 22:30 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

ПП ШепаУжгород - Будапешт

10 октября всё было круто. С нами из Ужгорода в Будапешт ехали два православных священнослужителя. 11 октября летел с ними из Будапешта в Салоники. Затем вместе ехали на полуостров Халкидики. Планирую 19 октября этим же рейсом назад в Ужгород. Клянусь, не шучу. Успехов всем!

Омега Групп 84Русе - Сибиу

Мы ездили Русе - Сибиу (21.09) и обратно Сибиу - Русе (26.09). В целом всё было нормально. Хотя при посадке в автобус в Русе оказались перепутаны многие места пассажиров, из-за чего отправка автобуса была задержана более чем на 30 минут. Водители на обоих рейсах были…

Lubert JanoshbusMukachevo - Praha

Absolovovala jsem cestu Praha-Mukačevo a zpět. Cesta byla naprosto bez problémů, jízdní řád byl dodržen. Cestou do Mukačeva nám, byla nabídnuta káva, cestou zpět nikoliv, cestou tam byla číslovaná sedadla, cestou zpět nikoliv. Řidiči by mohli hlásit délku přestávky.

ПП ШепаУжгород - Будапешт

Спасибо за предоставленные мне услуги! Поездка с вами мне очень понравилась. Теперь мне придётся очень часто посещать Будапешт, и я думаю,что буду пользоваться только вашими услугами. И пересекать границу именно вашим транспортом. Меня все устраивает : быстро, комфортно, водители вежливые - спасибо вам !!!

Korona TravelAtheny - Budapest

the issue is timing, not on time, but overall is good.

ПП ШепаБратислава - Ужгород

водители веселые ,ехали быстро.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací