Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Praha

Koupit jízdenky na autobus Brno – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:40 – 05:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

Čt, So

02:00 – 05:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

02:00 – 05:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St, Ne

02:15 – 05:30 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

02:50 – 06:00 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

Út

03:00 – 06:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá

03:05 – 05:40 BrnoPraha

2 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

03:05 – 05:50 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, Čt, So

03:30 – 06:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, So, Ne

03:30 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, Čt

03:50 – 07:25 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

03:50 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt, Pá

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:50 – 08:50 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Út, Ne

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

06:20 – 10:20 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

06:30 – 08:45 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 10:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:40 – 10:40 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:15 – 10:30 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

09:00 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

09:05 – 12:20 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:20 – 11:30 BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

09:50 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

11:40 – 15:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

St

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

13:30 – 15:45 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Po

15:40 – 18:45 BrnoPraha

3 hod. 5 min.

Po, Pá

15:40 – 18:45 BrnoPraha

3 hod. 5 min.

15:45 – 18:25 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

17:45 – 20:00 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Denně

18:45 – 21:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

Korona TravelPraha - Thessaloniki

Καλό και άνετο ταξίδι με ευχάριστους και συνεργάσιμος οδηγούς.

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Жешув - Львов

Добре доїхали. Хороші водії

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací