Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Praha

Koupit jízdenky na autobus Brno – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 04:20 BrnoPraha

1 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So, Ne

02:30 – 04:20 BrnoPraha

1 hod. 50 min.

Út, Pá

02:45 – 05:15 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Út, Čt, So

02:50 – 06:00 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

Út

03:05 – 05:40 BrnoPraha

2 hod. 35 min.

Čt, Ne

03:05 – 05:50 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, Čt, So

03:15 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

03:30 – 06:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, Čt

03:50 – 06:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

03:50 – 07:25 BrnoPraha

3 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:25 BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Čt

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Pá, So

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt

05:40 – 09:00 BrnoPraha

3 hod. 20 min.

05:50 – 08:50 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:10 – 10:10 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

06:20 – 10:20 BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

07:00 – 10:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:30 – 10:40 BrnoPraha

3 hod. 10 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

08:00 – 10:00 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:00 – 10:10 BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

08:55 – 11:40 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

So

08:55 – 11:40 BrnoPraha

2 hod. 45 min.

Út, Pá, So

09:00 – 12:30 BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

09:00 – 12:00 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Pá, Ne

09:05 – 11:25 BrnoPraha

2 hod. 20 min.

So

09:05 – 12:20 BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:45 – 11:45 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

09:50 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

11:40 – 15:30 BrnoPraha

3 hod. 50 min.

St

12:30 – 15:00 BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

13:30 – 15:45 BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Po

15:45 – 18:25 BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

18:45 – 21:45 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Ne

20:30 – 23:30 BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Lubert JanoshbusMukachevo - Praha

Absolovovala jsem cestu Praha-Mukačevo a zpět. Cesta byla naprosto bez problémů, jízdní řád byl dodržen. Cestou do Mukačeva nám, byla nabídnuta káva, cestou zpět nikoliv, cestou tam byla číslovaná sedadla, cestou zpět nikoliv. Řidiči by mohli hlásit délku přestávky.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací