За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 05:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

02:30 – 04:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

02:30 – 04:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Вт, Пт

02:45 – 05:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

02:50 – 06:00 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Вт

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:05 – 05:40 БрноПрага

2 год. 35 хв.

Чт, Нд

03:15 – 06:00 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Ср

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт, Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Чт

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пт

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

07:00 – 10:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:30 – 10:40 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:10 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт, Сб

08:55 – 11:40 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Сб

08:55 – 11:40 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Пт, Сб

09:00 – 12:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

09:00 – 12:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт, Нд

09:05 – 12:20 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

09:05 – 11:25 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Сб

09:45 – 11:45 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:50 – 12:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 12:30 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

15:45 – 18:25 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

18:45 – 21:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Нд

20:30 – 23:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП ЛевицькаКиев - Познань

Спасибо,за комфорт.

ФОП ЛевицькаКатовице - Ровно

Поїздка пройшла добре.Водії молодці.Зайвих зупинок не було. Вай фаю взагалі не було.

ФОП ЛевицькаВроцлав - Киев

Поездка прошла успешно! Все хорошо. Приехали раньше времени)

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя