За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:40 – 05:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Чт, Сб

02:30 – 04:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

02:30 – 04:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Вт, Пт

02:45 – 05:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

02:50 – 06:00 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Вт

03:05 – 05:40 БрноПрага

2 год. 35 хв.

Вт, Чт, Нд

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:15 – 06:00 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт

03:50 – 06:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт, Сб

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Чт

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт, Пт, Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

06:20 – 10:20 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

06:30 – 08:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 10:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:30 – 10:40 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

08:00 – 10:10 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт, Сб

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

08:55 – 11:40 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Сб

08:55 – 11:40 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Пт, Сб

09:00 – 12:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

09:00 – 12:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:05 – 12:20 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

09:45 – 11:45 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:50 – 12:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 12:30 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:30 – 15:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Пн

15:45 – 18:25 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

18:45 – 21:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Нд

20:30 – 23:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Все хорошо, оценка 5

ФОП Семкович И.М.Львов - Пльзень

Все отлично

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information