• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:30 – 04:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

02:10 – 06:00 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Вт

03:00 – 06:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

03:05 – 05:40 БрноПрага

2 год. 35 хв.

Чт, Нд

03:05 – 05:30 БрноПрага

2 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:30 – 05:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт

03:30 – 05:20 БрноПрага

1 год. 50 хв.

Вт, Пт

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

04:15 – 07:00 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

04:30 – 07:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

04:40 – 07:50 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

04:40 – 08:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Ср, Сб

05:30 – 08:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Ср, Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Сб

05:40 – 08:40 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Нд

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пт

05:40 – 09:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

06:00 – 09:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Чт, Сб

06:10 – 08:30 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

06:10 – 09:10 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Пт

06:35 – 09:25 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Чт, Нд

06:40 – 09:40 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт

07:30 – 10:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

07:30 – 10:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

07:30 – 10:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Пт

07:30 – 10:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:10 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Пн, Чт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

08:30 – 11:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср

08:30 – 11:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср

08:55 – 11:40 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 12:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

09:05 – 12:20 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:30 – 12:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Сб

09:30 – 12:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Сб

09:30 – 11:30 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср, Пт

09:45 – 12:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

10:20 – 13:35 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт

11:20 – 14:50 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пт

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:00 – 15:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

12:00 – 15:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт

15:35 – 18:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:45 – 18:25 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

20:30 – 23:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Vital euro transПрага - Катовице

Автобус прибув вчасно, водії привітні, надають допомогу по всім питанням. В автобусі все зручно та комфортно. Буду й надалі користуватися послугами.

Vital euro transПльзень - Львов

Гарний сервіс! Все відповідає заявленому. Буду користуватись послугами Vital euro trans!

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Іхали з дружиною вперше. Була маса переживань, бо читали різні відгуки. Але, на превелику радість, все пройшло якнайкраще! Автобус комфортабельний, водії привітні. Якщо будемо ще іхати, то обов'язково скористаємося послугами infobus.

Vital euro transПрага - Катовице

Дуже зручно. Планшети на спинках сидінь працювали. Водії були ввічливими.

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Цей екіпаж був один з найкращих. Повага до права на тишу та відпочинок в дорозі. Ніякої фонової музики, за що вельми вдячна.

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя