Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:10 – 05:00 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

02:10 – 05:00 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

03:20 – 06:20 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

03:20 – 06:20 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн

03:40 – 06:30 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Кожен день

04:20 – 07:15 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

04:40 – 07:50 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Нд

06:10 – 08:30 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Кожен день

06:10 – 09:10 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт

06:35 – 09:25 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт, Сб

07:50 – 11:10 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт, Нд

08:00 – 10:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

08:55 – 12:30 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Кожен день

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:45 – 12:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

15:10 – 18:10 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Mykolayivske ATP-14627/AgatЛьвів - Краків

Все було добре, але поміняйте кондиціонер, на вулиці було 28 градусів , а у автобусі відчувалось часом 40

FOP Symchera M. I.Виноградів - Брно

Дуже хороший сервіс. Всім рекомендую

FOP Symchera M. I.Прага - Ужгород

Швидко і без затримок. Вай-фай лише по Чехії, але дуже якісний.

FOP Symchera M. I.Praha - Ťačiv

Всім доброго дня, наша поїздка була суперовою .Водії були дуже ввічливі та приємні .Жодного разу нам не було так приємно та комфортно .Дуже дякуємо за хороше відношення до людей.

FOP Symchera M. I.Ужгород - Прага

Автобус дуже комфортний. Прибув на автовокзал за розкладом. Поїхав теж у відповідний час. Водії чемні, ввічливі. Проте моя поїздка закінчилася на угорському кордоні. Мене зняв з автобуса поліцейський. Я їхав у службових справах, у Прагу, проте дозволили їхати тільки тим, хто мав дозвіл на перебування,…

Nasorokh TOVКраков - Львов

поїздка дуже легка і комфортна. водіям великий плюс за їхню працю. зберігайте таку якість перевезень і побільше вам хороших пасажирів

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

Nasorokh TOVЛьвов - Прага

Загалом поїздка сподобалася. До водіїв щодо перевезення претензій немає, все було на рівні професійному. Дякуємо.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя