За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 03:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

01:00 – 03:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

01:40 – 05:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Чт, Сб

02:00 – 05:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

02:00 – 05:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Нд

02:15 – 05:30 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

02:30 – 05:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Сб

02:45 – 05:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

02:45 – 05:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

02:50 – 05:00 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Вт

03:00 – 06:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

03:05 – 05:40 БрноПрага

2 год. 35 хв.

Вт, Чт, Нд

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт

03:30 – 06:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Сб, Нд

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

03:50 – 06:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

04:00 – 06:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

04:00 – 06:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

04:15 – 06:40 БрноПрага

2 год. 25 хв.

Кожен день

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 06:40 БрноПрага

2 год. 25 хв.

Кожен день

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт, Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт, Пт, Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт

05:00 – 07:20 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 08:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:00 – 08:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Вт, Нд

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

06:10 – 10:00 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Пн

06:20 – 10:20 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

06:30 – 08:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:30 – 09:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

06:55 – 10:15 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пн, Пт, Нд

07:00 – 09:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

07:00 – 10:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:30 – 10:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

07:40 – 10:40 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

08:15 – 10:30 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

08:30 – 11:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 12:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:05 – 12:20 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

09:20 – 11:30 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт, Сб

09:20 – 12:15 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Вт, Нд

09:30 – 12:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:50 – 12:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

10:00 – 12:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 12:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Сб

10:30 – 12:30 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср

10:30 – 13:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 14:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:00 – 14:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 15:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 15:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Пн

13:30 – 16:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 16:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 16:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 17:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 17:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 16:50 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 17:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 18:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

15:40 – 18:45 БрноПрага

3 год. 5 хв.

Пт

15:40 – 18:45 БрноПрага

3 год. 5 хв.

Пн, Пт

15:45 – 18:25 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

16:00 – 18:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 18:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 19:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 19:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 20:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

17:45 – 20:00 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 21:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 20:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 21:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 20:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 21:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 21:45 БрноПрага

3 год. 5 хв.

Пт

18:45 – 21:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт

18:45 – 21:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Нд

19:00 – 21:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 22:15 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Кожен день

19:40 – 22:10 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 22:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 22:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 22:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

ПП ШепаУжгород - Будапешт

10 октября всё было круто. С нами из Ужгорода в Будапешт ехали два православных священнослужителя. 11 октября летел с ними из Будапешта в Салоники. Затем вместе ехали на полуостров Халкидики. Планирую 19 октября этим же рейсом назад в Ужгород. Клянусь, не шучу. Успехов всем!

Омега Групп 84Русе - Сибиу

Мы ездили Русе - Сибиу (21.09) и обратно Сибиу - Русе (26.09). В целом всё было нормально. Хотя при посадке в автобус в Русе оказались перепутаны многие места пассажиров, из-за чего отправка автобуса была задержана более чем на 30 минут. Водители на обоих рейсах были…

Lubert JanoshbusMukachevo - Praha

Absolovovala jsem cestu Praha-Mukačevo a zpět. Cesta byla naprosto bez problémů, jízdní řád byl dodržen. Cestou do Mukačeva nám, byla nabídnuta káva, cestou zpět nikoliv, cestou tam byla číslovaná sedadla, cestou zpět nikoliv. Řidiči by mohli hlásit délku přestávky.

ПП ШепаУжгород - Будапешт

Спасибо за предоставленные мне услуги! Поездка с вами мне очень понравилась. Теперь мне придётся очень часто посещать Будапешт, и я думаю,что буду пользоваться только вашими услугами. И пересекать границу именно вашим транспортом. Меня все устраивает : быстро, комфортно, водители вежливые - спасибо вам !!!

Korona TravelAtheny - Budapest

the issue is timing, not on time, but overall is good.

ПП ШепаБратислава - Ужгород

водители веселые ,ехали быстро.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information