• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:10 – 05:00 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

02:10 – 05:00 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

02:30 – 05:40 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Нд

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:20 – 06:20 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

03:20 – 06:20 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

03:40 – 06:30 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 07:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:15 – 07:00 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Пт

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

04:30 – 07:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

04:40 – 08:00 БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

04:40 – 07:50 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Нд

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

06:10 – 08:30 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

06:10 – 08:30 БрноПрага

2 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

06:35 – 09:25 БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт, Сб

06:40 – 09:40 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт, Нд

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт, Нд

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт

09:00 – 11:30 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Пт

09:30 – 12:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:45 – 12:15 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

10:20 – 13:35 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:00 – 15:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт, Сб

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

13:35 – 16:50 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Кожен день

20:30 – 23:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transКатовіце - Дрогобич

Пристойна якість перевезення, одна з найкращих автобусних ліній по відношенню якість автобуса- ціна перевезення

АНДАНАС ТРАНСПрага - Київ

Персонал привітний. Автобус був хороший. Немає туалету, але зупинялися часто, без проблем. Дякую.

Vital euro transБрно - Львів

Швидко і зручно

Musil TourПрага - Тернопіль

Все було добре,з Праги до Тернополя доЇхали нормально

Vital euro transОломоуц - Львов

Комфортно, хороші водіі. Є можливість зробити такс фрі

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

Musil TourЛьвов - Прага

Автобус прибув вчасно. Стюардеса повідомила заздалегідь який буде автобус. Багато місця , комфортабельний. Чай/каву пропонували . Доступний інтернет на території України та Чехії.В Прагу прибули на 3 години раніше . Рекомендую перевізника та компанію INFOBUS!

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя