За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Прага

Купити квитки на автобус Брно - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:40 – 05:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Чт, Сб

02:00 – 05:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Нд

02:00 – 05:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

02:15 – 05:30 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

02:50 – 06:00 БрноПрага

3 год. 10 хв.

Вт

03:00 – 06:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

03:05 – 05:50 БрноПрага

2 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:05 – 05:40 БрноПрага

2 год. 35 хв.

Вт, Чт, Нд

03:30 – 06:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Чт

03:30 – 06:30 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Сб, Нд

03:50 – 07:25 БрноПрага

3 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

03:50 – 06:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт, Сб

04:15 – 06:45 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 07:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт, Пт

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:50 – 08:50 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

06:10 – 10:10 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Вт, Нд

06:20 – 10:20 БрноПрага

4 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

06:30 – 08:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 10:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:40 – 10:40 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

08:15 – 10:30 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

09:00 – 12:30 БрноПрага

3 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

09:05 – 12:20 БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

09:20 – 11:30 БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт, Сб

09:50 – 12:30 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 12:30 БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср

11:40 – 15:30 БрноПрага

3 год. 50 хв.

Ср

12:30 – 15:00 БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

13:30 – 15:45 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Пн

15:40 – 18:45 БрноПрага

3 год. 5 хв.

Пт

15:40 – 18:45 БрноПрага

3 год. 5 хв.

Пн, Пт

15:45 – 18:25 БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

17:45 – 20:00 БрноПрага

2 год. 15 хв.

Кожен день

18:45 – 21:45 БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

Korona TravelPraha - Thessaloniki

Καλό και άνετο ταξίδι με ευχάριστους και συνεργάσιμος οδηγούς.

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Жешув - Львов

Добре доїхали. Хороші водії

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information