• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Братіслава

Купити квитки на автобус Прага - Братіслава: де і як замовити автобусні квитки в Словаччину, вартість самостійної поїздки в Братіслава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Братіслава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Братіслава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 12:30 ПрагаБратіслава

4 год. 30 хв.

Сб

10:30 – 15:20 ПрагаБратіслава

4 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб

11:00 – 16:20 ПрагаБратіслава

5 год. 20 хв.

Вт, Сб

12:00 – 17:20 ПрагаБратіслава

5 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

12:00 – 17:40 ПрагаБратіслава

5 год. 40 хв.

Пн, Пт

12:30 – 17:20 ПрагаБратіслава

4 год. 50 хв.

Нд

16:00 – 21:10 ПрагаБратіслава

5 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт

17:00 – 22:00 ПрагаБратіслава

5 год. 0 хв.

Вт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 ПрагаБратіслава

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

20:00 – 00:30 ПрагаБратіслава

4 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Братіслава в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Братіслава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Словаччину, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

D.M.D. GroupКраков - Стрый

Ввічливі та добродушні у спілкуванні водії. Дякуємо!

D.M.D. GroupКатовице - Калуш

Поїздка пройшла добре! Автобус чистий і зсередини і зовні. все добре! дякую

D.M.D. GroupМлада-Болеслав - Львов

Гарна поїздка

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupЛьвов - Краков

Львов Краков

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя