Skąd
Dokąd
Tam
Powrót
  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Wasza podróż
Do zapłaty:
Rabat do 50%
Szczegóły rejsu
Filtr tras
Cena
Godziny odjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Godziny przyjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Rodzaj połączenia
Rodzaj bagażu
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23

Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:15 – 04:00 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

3 godz. 45 min.

Codziennie

00:15 – 18:00 KhmelnytskyiPoznan KhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

17 godz. 45 min.

Codziennie

00:15 – 18:00 KhmelnytskyiPoznan KhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

17 godz. 45 min.

Codziennie

00:15 – 04:00 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

3 godz. 45 min.

Codziennie

00:20 – 06:30 KhmelnytskyiKyiv KhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

6 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Nd

00:20 – 14:00 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 40 min.

Cz

00:20 – 14:00 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 40 min.

Cz

00:20 – 14:00 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

13 godz. 40 min.

Sb

00:30 – 07:30 KhmelnytskyiKyiv KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyiv

7 godz. 0 min.

Codziennie

00:30 – 07:50 KhmelnytskyiVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

7 godz. 20 min.

Codziennie

01:05 – 05:30 KhmelnytskyiChernivtsi KhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

4 godz. 25 min.

Codziennie

01:45 – 13:20 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

11 godz. 35 min.

Codziennie

02:30 – 12:30 KhmelnytskyiBenevento KhmelnytskyiTernopilLvivStryiRomeCapuaNapoliAvellinoBenevento

34 godz. 0 min.

Pt

02:50 – 06:30 KhmelnytskyiChernivtsi KhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

3 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

03:00 – 06:00 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

3 godz. 0 min.

Codziennie

03:55 – 07:30 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

3 godz. 35 min.

Cz, Pt, Nd

04:05 – 18:10 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

14 godz. 5 min.

Codziennie

04:05 – 18:10 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

14 godz. 5 min.

Cz, Nd

04:05 – 18:10 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

14 godz. 5 min.

Cz, Nd

04:20 – 22:00 KhmelnytskyiPoznan KhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

17 godz. 40 min.

Codziennie

04:20 – 20:30 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiTernopilRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

16 godz. 10 min.

Wt, Sb

04:20 – 09:10 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 50 min.

Wt, Sb

04:30 – 09:20 KhmelnytskyiUman KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUman

4 godz. 50 min.

Codziennie

04:50 – 08:50 KhmelnytskyiChernivtsi KhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

4 godz. 0 min.

Wt, Śr, Nd

05:10 – 07:00 KhmelnytskyiKamianets-Podilskiy KhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

1 godz. 50 min.

Codziennie

05:20 – 09:55 KhmelnytskyiMohyliv-Podilskyi KhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiNova UshytsiaMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

4 godz. 35 min.

Codziennie

05:40 – 17:10 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Codziennie

05:40 – 20:05 KhmelnytskyiZaporizhia KhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

14 godz. 25 min.

Codziennie

05:50 – 11:15 KhmelnytskyiRivne KhmelnytskyiKrasylivAntoninyIziaslavOstrogRivne

5 godz. 25 min.

Codziennie

06:15 – 07:00 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivZamoscLublinPulawyRadomGrojecWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanPilaWalczKalisz PomorskiStargard SzczecinskiSzczecin

24 godz. 45 min.

Codziennie

06:15 – 11:20 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

06:25 – 13:40 KhmelnytskyiKyiv KhmelnytskyiLetychivKhmilnykUlanivBerdychivZhytomyrKorostyshivKyivKyiv

7 godz. 15 min.

Pn, Pt, Nd

06:45 – 20:35 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

13 godz. 50 min.

Codziennie

07:00 – 20:35 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

13 godz. 35 min.

Codziennie

07:00 – 20:25 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

13 godz. 25 min.

Codziennie

07:00 – 04:30 KhmelnytskyiMariupol KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

21 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 04:30 KhmelnytskyiMariupol KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

21 godz. 30 min.

Codziennie

07:05 – 09:25 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

2 godz. 20 min.

Codziennie

07:10 – 13:20 KhmelnytskyiRivne KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivne

6 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 10:10 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

2 godz. 40 min.

Pn, Cz, Nd

08:00 – 06:30 KhmelnytskyiGorzów Wielkopolski KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

22 godz. 30 min.

Codziennie

08:00 – 13:00 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 12:50 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLviv

4 godz. 50 min.

Codziennie

08:15 – 12:50 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 35 min.

Cz

08:20 – 08:00 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 40 min.

Codziennie

08:25 – 10:05 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

1 godz. 40 min.

Wt, Sb, Nd

08:30 – 17:00 KhmelnytskyiHeilbronn KhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

32 godz. 30 min.

Pn

08:30 – 17:30 KhmelnytskyiKarlsruhe KhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

33 godz. 0 min.

Pn

08:30 – 17:00 KhmelnytskyiKöln airport KhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

32 godz. 30 min.

Pn

08:30 – 06:00 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

21 godz. 30 min.

Codziennie

08:30 – 13:30 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 13:00 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 30 min.

Pn

08:45 – 11:00 KhmelnytskyiOstrog KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

2 godz. 15 min.

Wt, Cz, Sb

08:55 – 07:30 KhmelnytskyiKlaipeda KhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

22 godz. 35 min.

Wt, Sb

09:00 – 12:15 KhmelnytskyiKhmilnyk KhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

3 godz. 15 min.

Wt, Pt, Sb

09:00 – 12:15 KhmelnytskyiKhmilnyk KhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

3 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

09:00 – 07:30 KhmelnytskyiGdansk KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

22 godz. 30 min.

Codziennie

09:00 – 20:25 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

11 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 08:10 KhmelnytskyiGdynia KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

23 godz. 10 min.

Codziennie

09:20 – 11:40 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsia

2 godz. 20 min.

Codziennie

09:35 – 14:10 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 35 min.

Sb

09:55 – 14:50 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 55 min.

Codziennie

09:55 – 11:40 KhmelnytskyiKoszalin KhmelnytskyiTernopilLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

25 godz. 45 min.

Codziennie

10:20 – 08:00 KhmelnytskyiSankt-Peterburg KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

45 godz. 40 min.

Cz, Nd

10:30 – 08:30 KhmelnytskyiPraha KhmelnytskyiTernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

22 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

10:30 – 08:30 KhmelnytskyiPraha KhmelnytskyiTernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

22 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

10:40 – 13:20 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

2 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 13:20 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

2 godz. 30 min.

Codziennie

10:55 – 12:00 KhmelnytskyiMoskva KhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivZheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelMoskva

25 godz. 5 min.

Pt

11:00 – 07:00 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWroclaw

20 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 08:00 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWroclaw

21 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 09:25 KhmelnytskyiPraha KhmelnytskyiTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestBratislavaBrnoPraha

22 godz. 25 min.

Wt, Sb

11:10 – 08:30 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

21 godz. 20 min.

Codziennie

11:30 – 17:00 KhmelnytskyiKropyvnytskyi KhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyi

5 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

11:30 – 17:00 KhmelnytskyiKropyvnytskyi KhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyi

5 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

11:40 – 06:30 KhmelnytskyiPraha KhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

18 godz. 50 min.

Pt

11:40 – 16:15 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 35 min.

Pt

11:50 – 23:30 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 40 min.

Wt, Sb

11:50 – 19:00 KhmelnytskyiKrasnodar KhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

31 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

11:50 – 03:00 KhmelnytskyiBari KhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

39 godz. 10 min.

Sb

11:50 – 21:50 KhmelnytskyiRozivka (Zakarpatska oblast) KhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)

10 godz. 0 min.

Sb

11:50 – 01:40 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

13 godz. 50 min.

Codziennie

11:50 – 02:00 KhmelnytskyiSalerno KhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

38 godz. 10 min.

Sb

11:50 – 03:00 KhmelnytskyiBari KhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

39 godz. 10 min.

Wt

11:50 – 21:50 KhmelnytskyiUzhgorod KhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorod

10 godz. 0 min.

Wt

12:00 – 06:00 KhmelnytskyiMelitopol KhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

18 godz. 0 min.

Codziennie

12:20 – 09:40 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

21 godz. 20 min.

Cz, Pt, Nd

12:30 – 08:00 KhmelnytskyiLodz KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynRivneLutskKovelChelmLublinPulawyRadomGrojecWarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

19 godz. 30 min.

Codziennie

12:40 – 08:00 KhmelnytskyiPoznan KhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

19 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 23:50 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

10 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 23:50 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

10 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 23:50 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

10 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 23:50 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

10 godz. 50 min.

Codziennie

13:20 – 15:35 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiLetychivVinnytsia

2 godz. 15 min.

Cz

13:40 – 07:30 KhmelnytskyiJelenia Gora KhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

17 godz. 50 min.

Codziennie

13:50 – 06:50 KhmelnytskyiZaporizhia KhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 03:30 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 30 min.

Sb

14:00 – 11:45 KhmelnytskyiSlupsk KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

21 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 12:20 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

22 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 15:45 KhmelnytskyiKolobrzeg KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKoninPoznanPilaSzczecinekKoszalinKolobrzeg

25 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 18:50 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 19:00 KhmelnytskyiRivne KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivne

4 godz. 50 min.

Codziennie

14:20 – 14:00 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:20 – 22:00 KhmelnytskyiYagodyn KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivneDubnoLutskKovelYagodyn

7 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:20 – 08:00 KhmelnytskyiSankt-Peterburg KhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

41 godz. 40 min.

Wt

14:20 – 14:00 KhmelnytskyiSzczecin KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:25 – 16:45 KhmelnytskyiKamianets-Podilskiy KhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

2 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 13:35 KhmelnytskyiKostrzyn nad Odrą KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad Odrą

23 godz. 5 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KhmelnytskyiWarszawa KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivRzeszowLublinWarszawa

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 23:30 KhmelnytskyiOdessa KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessa

9 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 14:00 KhmelnytskyiGdynia KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

14:30 – 14:20 KhmelnytskyiPraha KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraPraha

23 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

14:30 – 13:35 KhmelnytskyiKostrzyn nad Odrą KhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad Odrą

23 godz. 5 min.

Codziennie

14:50 – 11:00 KhmelnytskyiZielona Góra KhmelnytskyiSlavutaNetishynOstrogRivneLublinWarszawaLodzPoznanZielona Góra

20 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 04:30 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 30 min.

Sb

15:00 – 04:30 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 30 min.

Sb

15:00 – 19:40 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 40 min.

Śr

15:05 – 02:50 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKherson

11 godz. 45 min.

Wt, Pt

15:30 – 18:50 KhmelnytskyiChernivtsi KhmelnytskyiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

3 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

15:35 – 11:30 KhmelnytskyiJelenia Gora KhmelnytskyiTernopilLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawJelenia Gora

19 godz. 55 min.

Wt

15:40 – 19:45 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

4 godz. 5 min.

Nd

16:45 – 06:15 KhmelnytskyiWarszawa KhmelnytskyiSlavutaNetishynOstrogRivneLublinWarszawa

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 06:00 KhmelnytskyiIzmail KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaBilhorod-DnistrovskyiTatarbunaryIzmail

13 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt

17:10 – 23:50 KhmelnytskyiKyiv KhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

6 godz. 40 min.

Sb

17:15 – 06:20 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

13 godz. 5 min.

Codziennie

17:40 – 12:00 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiTernopilLvivPrzemyslJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

18 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:40 – 17:25 KhmelnytskyiZielona Góra KhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaWarszawa airport ChopinaLodzLodzKoninPoznanGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Góra

23 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:30 – 07:00 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

12 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 05:00 KhmelnytskyiCherkasy KhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanTalneZvenyhorodkaShpolaSmilaCherkasyCherkasy

10 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 08:20 KhmelnytskyiZaporizhia KhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

13 godz. 50 min.

Codziennie

18:45 – 12:00 KhmelnytskyiPoznan KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivLublinPulawyRadomWarszawaLodzTurekKoninWrzesniaPoznan

17 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:30 – 00:40 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

20:40 – 06:00 KhmelnytskyiOdessa KhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanUlyanivka (Kirovogradska obl.)LiubashivkaOdessaOdessa

9 godz. 20 min.

Pn, Pt, Nd

21:45 – 23:35 KhmelnytskyiVinnytsia KhmelnytskyiVinnytsia

1 godz. 50 min.

Nd

22:05 – 23:35 KhmelnytskyiVolochysk KhmelnytskyiViitivtsi (Khmelnytska obl.)Volochysk

1 godz. 30 min.

Pn, Pt, Nd

22:10 – 07:50 KhmelnytskyiKhust KhmelnytskyiTernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhust

9 godz. 40 min.

Śr, Pt

22:25 – 10:50 KhmelnytskyiWarszawa KhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawa

12 godz. 25 min.

Codziennie

22:25 – 03:30 KhmelnytskyiLviv KhmelnytskyiTernopilLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 02:40 KhmelnytskyiChernivtsi KhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

3 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

23:20 – 10:40 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 20 min.

Codziennie

23:20 – 10:40 KhmelnytskyiKherson KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

11 godz. 20 min.

Codziennie

23:35 – 05:30 KhmelnytskyiKyiv KhmelnytskyiStarokostiantynivLyubarChudnivZhytomyrKyiv

5 godz. 55 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 KhmelnytskyiOdessa KhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

10 godz. 5 min.

Pt, Nd

23:59 – 06:00 KhmelnytskyiMalaga KhmelnytskyiTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaAlicanteMurciaCartagenaAlmeriaMalaga

54 godz. 1 min.

Wt

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23 in the city of Khmelnytskyi contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Khmelnytskyi


Proszę czekać. Szukanie trasy.

Bilet z otwartą datą - Świetne rozwiązanie, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście o dacie podróże. Taki bilet będzie stanowić gwarancję, że w razie potrzeby będziecie mógłi wyjechać.
We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation