• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Вокзальная 7

Автовокзал, ул. Вокзальная 7: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:45 – 04:30 СтрийУжгород СтрийМукачевеУжгород

2 год. 45 хв.

Кожен день

01:45 – 04:30 СтрийУжгород СтрийМукачевеУжгород

2 год. 45 хв.

Кожен день

01:45 – 04:30 СтрийУжгород СтрийМукачевеУжгород

2 год. 45 хв.

Кожен день

04:05 – 09:10 СтрийКалуш СтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

5 год. 5 хв.

Пн, Ср, Сб

05:00 – 08:00 СтрийУжгород СтрийМукачевеУжгород

3 год. 0 хв.

Пт

05:00 – 08:00 СтрийУжгород СтрийМукачевеУжгород

3 год. 0 хв.

Пт

05:40 – 07:05 СтрийСтебник (Львівська обл.) СтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

1 год. 25 хв.

Вт, Сб

05:50 – 11:40 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 50 хв.

Кожен день

06:15 – 12:00 СтрийРахів СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

5 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

06:20 – 11:00 СтрийВінниця СтрийЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

4 год. 40 хв.

Вт, Сб

06:30 – 16:40 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:40 – 11:00 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:40 – 11:00 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:40 – 11:00 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:40 – 11:00 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:40 – 11:00 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:45 – 08:00 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 15 хв.

Ср, Сб

06:45 – 08:30 СтрийІвано-Франківськ СтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

06:55 – 09:40 СтрийНадвірна СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

2 год. 45 хв.

Кожен день

07:05 – 08:05 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:05 – 08:05 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:05 – 08:05 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:05 – 08:05 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 0 хв.

Кожен день

07:20 – 12:20 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:20 – 12:20 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:20 – 09:20 СтрийІвано-Франківськ СтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

2 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 10:30 СтрийІвано-Франківськ СтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

3 год. 0 хв.

Нд

07:30 – 13:15 СтрийТячів СтрийМукачевеІршаваХустТячів

5 год. 45 хв.

Пн

07:55 – 10:00 СтрийБорислав СтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

2 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

07:55 – 10:10 СтрийЛьвів СтрийДрогобичЛьвів

2 год. 15 хв.

Пн

08:15 – 13:20 СтрийТячів СтрийМукачевеХустТячів

5 год. 5 хв.

Кожен день

08:40 – 20:00 СтрийВаршава СтрийЛьвівНовояворівськЯворівРяшівСандомєжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомГруєцьВаршава

11 год. 20 хв.

Вт, Пт, Нд

08:40 – 20:00 СтрийВаршава СтрийЛьвівНовояворівськЯворівЯрославРяшівСтальова ВоляСандомєжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомВоровВаршава

11 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

08:50 – 13:10 СтрийКосів СтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

4 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 13:30 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

09:00 – 13:00 СтрийКоломия СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

09:00 – 15:30 СтрийРахів СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

6 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

09:30 – 12:30 СтрийІвано-Франківськ СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськІвано-Франківськ

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:30 – 12:10 СтрийІвано-Франківськ СтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

2 год. 40 хв.

Кожен день

09:35 – 14:00 СтрийКалуш СтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

4 год. 25 хв.

Пт

09:35 – 17:00 СтрийКамянець-Подільський СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

7 год. 25 хв.

Нд

10:10 – 15:40 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 30 хв.

Кожен день

10:10 – 15:50 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 40 хв.

Кожен день

10:10 – 15:50 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 40 хв.

Кожен день

10:20 – 12:35 СтрийІвано-Франківськ СтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

2 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

10:20 – 12:35 СтрийІвано-Франківськ СтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

2 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

11:00 – 09:20 СтрийПльзень СтрийДрогобичСамбірЛьвівЛьвівКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

22 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 17:00 СтрийЧернівці СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

11:30 – 15:00 СтрийГороденка СтрийДолинаКалушІвано-ФранківськТлумачГороденка

3 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:50 – 16:15 СтрийКалуш СтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

4 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 17:30 СтрийІвано-Франківськ СтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

5 год. 30 хв.

Ср, Чт

12:15 – 11:05 СтрийКарлові Вари СтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

22 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

12:45 – 13:50 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 5 хв.

Кожен день

13:10 – 15:15 СтрийПескара СтрийРімініАнконаСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескара

26 год. 5 хв.

Ср

13:30 – 16:30 СтрийРим СтрийБолоньяФорліПеруджаТерніВітербоРим

27 год. 0 хв.

Ср

14:15 – 07:00 СтрийПльзень СтрийЛьвівЛьвівОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

16 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

14:25 – 07:50 СтрийПрага СтрийЛьвівКраківКатовіцеОстраваБрноПрага

17 год. 25 хв.

Пт

15:10 – 20:30 СтрийЧернівці СтрийКалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

5 год. 20 хв.

Сб

15:20 – 09:50 СтрийЩецин СтрийЛьвівВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

18 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 10:00 СтрийЩецин СтрийЛьвівВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

18 год. 40 хв.

Кожен день

15:25 – 12:00 СтрийЩецин СтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьКонінПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

20 год. 35 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 08:00 СтрийПрага СтрийМукачевеУжгородНітраБратіславаБрноПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

15:45 – 11:00 СтрийЛіберець СтрийЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

19 год. 15 хв.

Кожен день

15:45 – 11:00 СтрийКарлові Вари СтрийМукачевеУжгородБрноПрагаПльзеньКарлові Вари

19 год. 15 хв.

Сб

15:50 – 20:50 СтрийЛуцьк СтрийЛьвівГорохівЛуцьк

5 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 13:00 СтрийЛіберець СтрийМукачевеУжгородБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

20 год. 30 хв.

Ср

16:30 – 12:00 СтрийЛіберець СтрийМукачевеУжгородБудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

19 год. 30 хв.

Вт, Пт

16:30 – 05:15 СтрийВроцлав СтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

12 год. 45 хв.

Чт, Нд

16:30 – 14:00 СтрийЛіберець СтрийМукачевеУжгородБудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

21 год. 30 хв.

Сб

17:00 – 05:30 СтрийВроцлав СтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКраків АеропортКатовіцеОполеВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 12:20 СтрийПрага СтрийНижні ВоротаМукачевеУжгородЗволенНітраБратіславаБрноПрага

19 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:05 – 15:00 СтрийСвіноуйсьце СтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

21 год. 55 хв.

Кожен день

17:05 – 15:00 СтрийСвіноуйсьце СтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

21 год. 55 хв.

Кожен день

17:05 – 13:10 СтрийЩецин СтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

20 год. 5 хв.

Кожен день

17:50 – 08:30 СтрийПрага СтрийМукачевеУжгородБратіславаБрноПрага

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:15 – 05:05 СтрийКиїв СтрийЛьвівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:15 – 05:05 СтрийКиїв СтрийЛьвівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

10 год. 50 хв.

Кожен день

19:00 – 00:30 СтрийБорщів СтрийЛьвівТернопільЧортківБорщів

5 год. 30 хв.

Сб

19:05 – 13:15 СтрийПльзень СтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаРокицаниПльзень

18 год. 10 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 07:00 СтрийВаршава СтрийЛьвівЛюблінВаршава

11 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 11:05 СтрийПознань СтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

14 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:20 – 11:05 СтрийПознань СтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

14 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 16:00 СтрийПльзень СтрийЛьвівКатовіцеОломоуцГрадець КраловеПрагаПрагаПльзень

19 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

20:35 – 14:25 СтрийПльзень СтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

17 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

20:40 – 13:20 СтрийГдиня СтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 13:20 СтрийГдиня СтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 13:20 СтрийГдиня СтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:05 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

8 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

21:05 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

8 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

21:05 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

8 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

21:05 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

8 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

21:05 – 06:00 СтрийКиїв СтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

8 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

23:00 – 00:05 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

1 год. 5 хв.

Пн, Ср, Сб

23:00 – 23:59 СтрийТрускавець СтрийДрогобичТрускавець

0 год. 59 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Вокзальная 7 в місті Стрий містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Стрий

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя