Według czasu
Według ceny

Autobusy Ternopil - Wroclaw

Kup bilet na autobus Ternopil – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:25 – 18:50 TernopilWroclaw

14 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 22:10 TernopilWroclaw

13 godz. 10 min.

Codziennie

10:30 – 01:45 TernopilWroclaw

15 godz. 15 min.

Codziennie

10:30 – 23:55 TernopilWroclaw

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Pt

11:15 – 01:20 TernopilWroclaw

14 godz. 5 min.

Codziennie

12:40 – 03:15 TernopilWroclaw

14 godz. 35 min.

Sb

13:40 – 06:30 TernopilWroclaw

16 godz. 50 min.

Cz

14:50 – 03:35 TernopilWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

14:50 – 02:00 TernopilWroclaw

11 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 06:30 TernopilWroclaw

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 06:25 TernopilWroclaw

14 godz. 55 min.

Śr, Cz, Nd

16:00 – 06:20 TernopilWroclaw

14 godz. 20 min.

Cz, Nd

16:00 – 05:00 TernopilWroclaw

13 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

16:50 – 08:30 TernopilWroclaw

15 godz. 40 min.

Codziennie

17:30 – 06:30 TernopilWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 10:00 TernopilWroclaw

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

19:00 – 08:15 TernopilWroclaw

13 godz. 15 min.

Codziennie

19:00 – 08:15 TernopilWroclaw

13 godz. 15 min.

Codziennie

19:00 – 10:45 TernopilWroclaw

15 godz. 45 min.

Pn

19:40 – 12:00 TernopilWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

20:00 – 11:00 TernopilWroclaw

15 godz. 0 min.

Codziennie

21:35 – 20:00 TernopilWroclaw

22 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 20:00 TernopilWroclaw

22 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation