Według czasu
Według ceny

Autobusy Ternopil - Wroclaw

Kup bilet na autobus Ternopil – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:20 – 15:30 TernopilWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

10:30 – 01:45 TernopilWroclaw

15 godz. 15 min.

Codziennie

11:00 – 23:55 TernopilWroclaw

12 godz. 55 min.

Wt

11:00 – 23:55 TernopilWroclaw

12 godz. 55 min.

Pn, Pt

11:15 – 01:20 TernopilWroclaw

14 godz. 5 min.

Codziennie

12:00 – 01:45 TernopilWroclaw

13 godz. 45 min.

Sb

12:00 – 01:45 TernopilWroclaw

13 godz. 45 min.

Sb

14:50 – 02:00 TernopilWroclaw

11 godz. 10 min.

Codziennie

14:50 – 03:35 TernopilWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 06:30 TernopilWroclaw

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 06:25 TernopilWroclaw

14 godz. 55 min.

Śr

16:00 – 05:00 TernopilWroclaw

13 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

16:50 – 08:30 TernopilWroclaw

15 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:00 – 10:00 TernopilWroclaw

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

19:00 – 07:30 TernopilWroclaw

12 godz. 30 min.

Wt, Sb

19:00 – 08:15 TernopilWroclaw

13 godz. 15 min.

Codziennie

19:00 – 07:30 TernopilWroclaw

12 godz. 30 min.

Wt, Sb

19:00 – 11:00 TernopilWroclaw

16 godz. 0 min.

Pn

19:40 – 12:00 TernopilWroclaw

16 godz. 20 min.

Codziennie

20:00 – 11:00 TernopilWroclaw

15 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 20:05 TernopilWroclaw

22 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

Mega Trans/EWHDКатовице - Львов

Привітний шофер, тепло в автобусі. Все було чудово!!!! Рекомендую

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Mega Trans/EWHDЛьвов - Вроцлав

Комфортна подорож з wifi, який почався в Польщі

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information