Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Katowice

Kup bilet na autobus Katowice airport – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:25 – 01:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

01:20 – 01:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

01:55 – 02:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

02:25 – 03:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

03:00 – 03:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

04:00 – 04:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Cz

10:20 – 10:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

10:40 – 11:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

11:20 – 11:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:10 – 12:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Cz, Pt, Nd

12:15 – 12:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

14:40 – 15:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

15:05 – 15:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

15:15 – 15:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

15:20 – 15:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

15:55 – 16:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

17:10 – 17:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

17:35 – 18:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

17:50 – 18:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

18:15 – 18:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Nd

18:20 – 18:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

18:30 – 19:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

19:30 – 20:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

19:55 – 20:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

20:45 – 21:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

22:10 – 22:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information