Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Katowice

Kup bilet na autobus Katowice airport – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 01:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

00:25 – 01:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

00:40 – 01:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn

00:50 – 01:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

01:25 – 02:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn

01:40 – 02:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Pt, Nd

02:55 – 03:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Sb

10:10 – 10:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

10:30 – 11:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

10:50 – 11:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

11:10 – 11:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

11:15 – 11:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 12:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Cz

11:55 – 12:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

12:10 – 12:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

12:15 – 12:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

12:20 – 12:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

12:25 – 13:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

13:15 – 13:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr

14:25 – 15:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

14:40 – 15:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

14:45 – 15:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb, Nd

14:55 – 15:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

15:05 – 15:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

15:15 – 15:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

15:20 – 15:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

15:25 – 16:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

15:45 – 16:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

16:50 – 17:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

17:20 – 17:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

17:30 – 18:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Nd

17:40 – 18:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

18:00 – 18:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

18:05 – 18:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr

18:15 – 18:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

18:20 – 18:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

18:30 – 19:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt

19:00 – 19:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

19:05 – 19:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:45 – 20:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

20:00 – 20:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr

20:30 – 21:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

20:45 – 21:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

21:00 – 21:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Sb

22:10 – 22:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

22:50 – 23:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation