Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Katowice

Kup bilet na autobus Katowice airport – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:35 – 01:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt, Nd

01:00 – 01:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 01:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn

01:15 – 01:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Pt, Nd

02:20 – 02:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Pt, Nd

02:25 – 03:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt

02:45 – 03:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Cz

08:40 – 09:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

08:50 – 09:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt

10:20 – 10:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

10:40 – 11:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

11:10 – 11:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

11:35 – 12:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Sb

11:40 – 12:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

11:55 – 12:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

12:00 – 12:35 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

12:25 – 13:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

13:05 – 13:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt

13:45 – 14:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

14:15 – 14:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

14:20 – 14:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

14:25 – 15:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Sb

14:30 – 15:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Cz

14:45 – 15:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

15:05 – 15:40 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

15:15 – 15:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

15:25 – 16:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

15:40 – 16:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn

15:45 – 16:20 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:55 – 16:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

16:30 – 17:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

16:50 – 17:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

17:15 – 17:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

17:35 – 18:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

17:40 – 18:15 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

18:30 – 19:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

18:35 – 19:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

19:10 – 19:45 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Pt

19:20 – 19:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Codziennie

19:30 – 20:05 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Cz

19:35 – 20:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Nd

20:15 – 20:50 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

20:25 – 21:00 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn

20:50 – 21:25 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

21:35 – 22:10 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

21:55 – 22:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Cz, Sb

22:20 – 22:55 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pt, Sb

23:55 – 00:30 Katowice airportKatowice

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information