Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Krakow

Kup bilet na autobus Katowice airport – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:25 – 02:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

01:20 – 03:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

01:55 – 03:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

02:25 – 04:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

03:00 – 05:00 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

04:00 – 06:00 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Cz

10:20 – 12:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

10:40 – 12:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

11:20 – 13:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:10 – 14:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Cz, Pt, Nd

12:15 – 14:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

14:40 – 16:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

15:05 – 17:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

15:15 – 17:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

15:20 – 17:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Nd

15:55 – 17:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

17:10 – 19:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

17:35 – 19:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

17:50 – 19:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

18:15 – 20:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Nd

18:20 – 20:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

18:30 – 20:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

19:30 – 21:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

19:55 – 21:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

20:45 – 22:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:10 – 00:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information