Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Krakow

Kup bilet na autobus Katowice airport – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 02:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

01:05 – 03:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Sb

01:10 – 03:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

01:15 – 03:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

02:20 – 04:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Nd

02:25 – 04:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

02:45 – 04:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Cz

08:40 – 10:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

08:50 – 10:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt

10:20 – 12:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

10:40 – 12:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

11:10 – 13:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

11:20 – 13:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

11:35 – 13:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Sb

11:40 – 13:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

11:55 – 13:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

12:00 – 14:00 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

12:25 – 14:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

12:50 – 14:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

14:15 – 16:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

14:20 – 16:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

14:30 – 16:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

14:45 – 16:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

15:05 – 17:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb

15:20 – 17:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

15:40 – 17:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn

15:45 – 17:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:55 – 17:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

16:15 – 18:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:50 – 18:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:15 – 19:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

17:30 – 19:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

17:35 – 19:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

17:40 – 19:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

18:30 – 20:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

18:35 – 20:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

19:10 – 21:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:20 – 21:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 21:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

20:15 – 22:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

20:25 – 22:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn

20:50 – 22:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

21:35 – 23:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:55 – 23:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz, Sb

22:00 – 00:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 5 min.

Śr, Nd

22:20 – 00:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt, Sb

22:45 – 00:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation