Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice airport - Krakow

Kup bilet na autobus Katowice airport – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice airport do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:25 – 02:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

01:05 – 03:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Sb

01:10 – 03:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

01:15 – 03:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

02:20 – 04:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt, Nd

02:25 – 04:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

02:45 – 04:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Cz

08:40 – 10:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

08:50 – 10:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt

10:20 – 12:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

10:40 – 12:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

11:10 – 13:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

11:20 – 13:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

11:35 – 13:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Sb

11:40 – 13:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt

11:55 – 13:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

12:00 – 14:00 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

12:25 – 14:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

12:50 – 14:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

13:25 – 15:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt

14:15 – 16:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

14:20 – 16:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

14:25 – 16:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Sb

14:30 – 16:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

14:45 – 16:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:05 – 17:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:20 – 17:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

15:25 – 17:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Pt

15:40 – 17:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn

15:45 – 17:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:55 – 17:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

16:15 – 18:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:30 – 18:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

16:50 – 18:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:15 – 19:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 19:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

17:35 – 19:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

17:40 – 19:40 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

18:30 – 20:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

18:35 – 20:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Nd

19:10 – 21:10 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:20 – 21:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 21:30 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz

20:15 – 22:15 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

20:25 – 22:25 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn

20:50 – 22:50 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

21:35 – 23:35 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:55 – 23:55 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Cz, Sb

22:00 – 00:05 Katowice airportKrakow

2 godz. 5 min.

Śr, Nd

22:20 – 00:20 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Pt, Sb

22:45 – 00:45 Katowice airportKrakow

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice airport szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice airport oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information