Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Katowice

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:15 – 15:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 15 min.

Codziennie

03:40 – 19:00 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

06:00 – 22:40 VinnytsiaKatowice

16 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt

06:00 – 22:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

08:25 – 23:55 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Sb

08:30 – 01:20 VinnytsiaKatowice

16 godz. 50 min.

Wt

09:00 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 35 min.

Pt, Sb

09:25 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 10 min.

Pt, Sb

09:50 – 01:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

10:00 – 03:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

10:00 – 23:55 VinnytsiaKatowice

13 godz. 55 min.

Cz

10:20 – 23:55 VinnytsiaKatowice

13 godz. 35 min.

Cz

10:50 – 02:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 05:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 05:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 30 min.

Codziennie

12:50 – 04:00 VinnytsiaKatowice

15 godz. 10 min.

Pt

13:45 – 09:50 VinnytsiaKatowice

20 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 07:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Pt

14:00 – 05:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Codziennie

14:00 – 07:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Pn

14:10 – 07:15 VinnytsiaKatowice

17 godz. 5 min.

Pn

15:30 – 09:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 07:50 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 50 min.

Codziennie

17:20 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 20 min.

Codziennie

17:20 – 07:50 VinnytsiaKatowice

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 12:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information