Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Katowice

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 22:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 22:40 VinnytsiaKatowice

16 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt

06:30 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

07:00 – 23:05 VinnytsiaKatowice

16 godz. 5 min.

Sb

07:20 – 23:05 VinnytsiaKatowice

15 godz. 45 min.

Sb

08:25 – 23:55 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Sb

08:30 – 01:20 VinnytsiaKatowice

16 godz. 50 min.

Wt

09:00 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 35 min.

Pt, Sb

09:25 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 10 min.

Pt, Sb

09:50 – 01:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

10:00 – 23:55 VinnytsiaKatowice

13 godz. 55 min.

Cz

10:00 – 03:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

10:20 – 23:55 VinnytsiaKatowice

13 godz. 35 min.

Cz

10:50 – 02:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 05:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 05:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 30 min.

Codziennie

12:50 – 04:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Pt

14:00 – 05:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Codziennie

14:10 – 07:30 VinnytsiaKatowice

17 godz. 20 min.

Pn

14:45 – 07:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 15 min.

Pt

14:45 – 07:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 15 min.

Pn

15:30 – 09:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 07:50 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:20 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 20 min.

Codziennie

17:20 – 07:50 VinnytsiaKatowice

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 12:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКременчуг - Житомир

Автобус хороший. Водители молодцы.Не все в их силах, есть пробки, в Борисполе просто жах ,да еще в Киеве на вьезде.

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

ФОП ОстапчукВинница - Ополе

Твердая 4 Автобусы чистые. Водители корректные но немного себе на уме. Владелец маршрута нормальный адекватный идущий на встречу Порекомендовал бы...Да

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Херсон

Ехали с Вроцлава в Херсон, все отлично с комфортом и быстро)))

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКременчуг - Запорожье

АвтобусLVD Bova замечательный! Просторный, для ног места предостаточно. Водители доброжелательны. По телефону предупредили о времени и месте посадки. Ехали с женой из Запрожья в Кременчуг

Рейс Гдыня-Киев от 25.03.2018 г. Ехала с внучкой. Поездкой остались довольны. Водители доброжелательны.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Умань

Автобус хороший.Плохо что опоздал.на 3 часа.Диспечерская служба работает отлично.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Херсон

Автобус хороший.плохо что опоздал.диспечерская служба работает отлично.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information