Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Katowice

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 22:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 30 min.

Codziennie

06:30 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Wt

06:30 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Pn, Pt

07:00 – 23:05 VinnytsiaKatowice

16 godz. 5 min.

Sb

07:00 – 23:05 VinnytsiaKatowice

16 godz. 5 min.

Sb

07:20 – 23:05 VinnytsiaKatowice

15 godz. 45 min.

Sb

07:20 – 23:05 VinnytsiaKatowice

15 godz. 45 min.

Sb

08:00 – 01:25 VinnytsiaKatowice

17 godz. 25 min.

Wt

09:00 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 35 min.

Pt, Sb

09:25 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 godz. 10 min.

Pt, Sb

09:50 – 01:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

10:00 – 03:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

10:50 – 02:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 05:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:30 – 05:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:50 – 04:10 VinnytsiaKatowice

15 godz. 20 min.

Pt

14:00 – 05:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 30 min.

Codziennie

14:10 – 07:30 VinnytsiaKatowice

17 godz. 20 min.

Pn

14:45 – 07:00 VinnytsiaKatowice

16 godz. 15 min.

Pn, Pt

15:30 – 09:00 VinnytsiaKatowice

17 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 55 min.

Śr, Pt, Nd

16:50 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

16:50 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 godz. 35 min.

Śr, Pt, Nd

16:50 – 07:50 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:50 – 07:50 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:20 – 07:50 VinnytsiaKatowice

14 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

17:20 – 07:50 VinnytsiaKatowice

14 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

17:20 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 12:30 VinnytsiaKatowice

15 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information