Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Krakow

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 20:45 VinnytsiaKrakow

14 godz. 45 min.

Codziennie

06:30 – 20:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 0 min.

Pn, Pt

06:30 – 20:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 0 min.

Wt

07:00 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 50 min.

Sb

07:00 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 50 min.

Sb

07:20 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Sb

07:20 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Sb

08:30 – 23:40 VinnytsiaKrakow

15 godz. 10 min.

Wt

09:00 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Pt, Sb

09:25 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 5 min.

Pt, Sb

09:50 – 23:55 VinnytsiaKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

09:50 – 23:00 VinnytsiaKrakow

13 godz. 10 min.

Codziennie

10:00 – 01:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

10:50 – 01:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:30 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:50 – 02:40 VinnytsiaKrakow

13 godz. 50 min.

Pt

14:00 – 04:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 0 min.

Codziennie

14:10 – 06:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 50 min.

Pn

14:45 – 05:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 15 min.

Pn

14:45 – 05:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 15 min.

Pt

15:30 – 07:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:50 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:50 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 10 min.

Codziennie

17:20 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:20 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:25 – 13:30 VinnytsiaKrakow

20 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 11:00 VinnytsiaKrakow

13 godz. 30 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Харьков

Маршрут Познань Харьков. Автобус опоздал на 2 часа, но потом нагнали время и прибыли в Харьков по расписанию. Все нормально

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information