Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Krakow

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 20:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

06:00 – 20:45 VinnytsiaKrakow

14 godz. 45 min.

Codziennie

06:00 – 21:05 VinnytsiaKrakow

15 godz. 5 min.

Wt, Śr, Pt

07:00 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 50 min.

Sb

07:20 – 21:50 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Sb

08:25 – 22:35 VinnytsiaKrakow

14 godz. 10 min.

Sb

08:30 – 23:40 VinnytsiaKrakow

15 godz. 10 min.

Wt

09:00 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 30 min.

Pt, Sb

09:25 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 godz. 5 min.

Pt, Sb

09:50 – 23:55 VinnytsiaKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

09:50 – 23:00 VinnytsiaKrakow

13 godz. 10 min.

Codziennie

10:00 – 01:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

10:00 – 22:40 VinnytsiaKrakow

12 godz. 40 min.

Cz

10:20 – 22:40 VinnytsiaKrakow

12 godz. 20 min.

Cz

10:50 – 01:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 godz. 0 min.

Codziennie

12:50 – 02:40 VinnytsiaKrakow

13 godz. 50 min.

Pt

14:00 – 05:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 0 min.

Pt

14:00 – 05:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 0 min.

Pn

14:00 – 04:00 VinnytsiaKrakow

14 godz. 0 min.

Codziennie

14:10 – 06:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 50 min.

Pn

15:30 – 07:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 godz. 40 min.

Codziennie

16:50 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 godz. 10 min.

Codziennie

16:50 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

17:20 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 godz. 0 min.

Codziennie

17:20 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 godz. 10 min.

Codziennie

17:25 – 13:30 VinnytsiaKrakow

20 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 11:00 VinnytsiaKrakow

13 godz. 30 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Bohemia Voyage / EWHDХерсон - Прага

Praha-Cherson i Cherson-Praha

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПДнепр - Кременчуг

Водители отзывчивые и профессиональные, несмотря на плохое состояние дороги, поездка прошла благополучно.

On time. Very comfortable.

Не очень понравилось, что была пересадка в другой автобус.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Ехал из Гдыни в Киев, все устроило, ехать можно.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХарьков - Полтава

С Харькова в Полтаву поездка просто прекрасная! Во время выехали (в 11 часов дня) и вовремя приехали. Мы довольны всем!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКременчуг - Житомир

Автобус хороший. Водители молодцы.Не все в их силах, есть пробки, в Борисполе просто жах ,да еще в Киеве на вьезде.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information