За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вінниця - Краків

Купити квитки на автобус Вінниця - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вінниця в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 14:05 ВінницяКраків

13 год. 50 хв.

Кожен день

03:40 – 17:45 ВінницяКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

06:00 – 20:45 ВінницяКраків

14 год. 45 хв.

Кожен день

06:00 – 21:05 ВінницяКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт

06:00 – 20:30 ВінницяКраків

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

08:25 – 22:35 ВінницяКраків

14 год. 10 хв.

Сб

08:30 – 23:40 ВінницяКраків

15 год. 10 хв.

Вт

09:00 – 23:30 ВінницяКраків

14 год. 30 хв.

Пт, Сб

09:25 – 23:30 ВінницяКраків

14 год. 5 хв.

Пт, Сб

09:50 – 23:00 ВінницяКраків

13 год. 10 хв.

Кожен день

09:50 – 23:55 ВінницяКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 22:40 ВінницяКраків

12 год. 40 хв.

Чт

10:00 – 01:30 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

10:20 – 22:40 ВінницяКраків

12 год. 20 хв.

Чт

10:50 – 01:00 ВінницяКраків

14 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

12:00 – 03:30 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 03:30 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 02:30 ВінницяКраків

13 год. 40 хв.

Пт

13:45 – 08:10 ВінницяКраків

18 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 ВінницяКраків

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Пт

14:00 – 05:00 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Пн

14:10 – 05:45 ВінницяКраків

15 год. 35 хв.

Пн

15:30 – 07:00 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 08:00 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 06:20 ВінницяКраків

13 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 06:30 ВінницяКраків

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 08:00 ВінницяКраків

15 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 06:30 ВінницяКраків

13 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 06:20 ВінницяКраків

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 13:30 ВінницяКраків

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

17:25 – 13:30 ВінницяКраків

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Вінниця швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вінниця і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП ОстапчукТернополь - Ополе

Салон чистий, сидіння зручні, водії приємні, йдуть на зустріч, навіть WI-fi був, коли перетнули кордон. Комфортно наскільки це можливо. Оцінка 4 тому, що не було зарядки, трішки жарко в автобусі, але це лиш спочатку.

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Николаев

Довго стояли на кордоні. Хоча це не є вина перевізника.

Bohemia Voyage / EWHDНиколаев - Прага

Во многом согласен с NATALIE. С зарядкой к водителю не набегаешься. Но в принципе ездить можно.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Bohemia Voyage / EWHDКарловы Вары - Львов

Все супер!

Bohemia Voyage / EWHDKatowice - Vinnytsia

Ехал маршутом Катовице-Винница, все хорошо и комфортно.

ФОП ОстапчукТернополь - Вроцлав

Все було нормально, чисто

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information