За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вінниця - Краків

Купити квитки на автобус Вінниця - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вінниця в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 21:05 ВінницяКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт

06:00 – 20:30 ВінницяКраків

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

06:00 – 20:45 ВінницяКраків

14 год. 45 хв.

Кожен день

08:25 – 22:35 ВінницяКраків

14 год. 10 хв.

Сб

08:30 – 23:40 ВінницяКраків

15 год. 10 хв.

Вт

09:00 – 23:30 ВінницяКраків

14 год. 30 хв.

Пт, Сб

09:25 – 23:30 ВінницяКраків

14 год. 5 хв.

Пт, Сб

09:50 – 23:00 ВінницяКраків

13 год. 10 хв.

Кожен день

09:50 – 23:55 ВінницяКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 01:30 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 22:40 ВінницяКраків

12 год. 40 хв.

Чт

10:20 – 22:40 ВінницяКраків

12 год. 20 хв.

Чт

10:50 – 01:00 ВінницяКраків

14 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

12:00 – 03:30 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 03:30 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 02:40 ВінницяКраків

13 год. 50 хв.

Пт

13:45 – 08:10 ВінницяКраків

18 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 ВінницяКраків

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Пт

14:00 – 05:00 ВінницяКраків

15 год. 0 хв.

Пн

14:10 – 06:00 ВінницяКраків

15 год. 50 хв.

Пн

15:30 – 07:00 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 08:00 ВінницяКраків

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 08:00 ВінницяКраків

15 год. 10 хв.

Кожен день

16:50 – 06:30 ВінницяКраків

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 06:20 ВінницяКраків

13 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 06:30 ВінницяКраків

13 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 06:20 ВінницяКраків

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 13:30 ВінницяКраків

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

17:25 – 13:30 ВінницяКраків

20 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:30 – 11:00 ВінницяКраків

13 год. 30 хв.

Нд

Маршрут на карті

Як з Вінниця швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вінниця і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Bohemia Voyage / EWHDKatowice - Vinnytsia

Ехал маршутом Катовице-Винница, все хорошо и комфортно.

ФОП ОстапчукТернополь - Вроцлав

Все було нормально, чисто

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Умань

Автобус хороший.Плохо что опоздал.на 3 часа.Диспечерская служба работает отлично.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Херсон

Автобус хороший.плохо что опоздал.диспечерская служба работает отлично.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information