Podle času
Podle ceny

Autobusy Vinnytsia - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Vinnytsia – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Vinnytsia do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 14:05 VinnytsiaKrakow

13 hod. 50 min.

Denně

03:40 – 17:45 VinnytsiaKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

06:00 – 20:30 VinnytsiaKrakow

14 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

06:00 – 21:05 VinnytsiaKrakow

15 hod. 5 min.

Út, Pá

06:00 – 20:45 VinnytsiaKrakow

14 hod. 45 min.

Denně

06:15 – 19:40 VinnytsiaKrakow

13 hod. 25 min.

Po

08:25 – 22:35 VinnytsiaKrakow

14 hod. 10 min.

So

08:30 – 23:40 VinnytsiaKrakow

15 hod. 10 min.

Út

09:00 – 21:30 VinnytsiaKrakow

12 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 hod. 30 min.

Pá, So

09:20 – 21:30 VinnytsiaKrakow

12 hod. 10 min.

Denně

09:25 – 23:30 VinnytsiaKrakow

14 hod. 5 min.

Pá, So

09:50 – 23:55 VinnytsiaKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

09:50 – 00:20 VinnytsiaKrakow

14 hod. 30 min.

Denně

09:50 – 23:00 VinnytsiaKrakow

13 hod. 10 min.

Denně

10:00 – 01:30 VinnytsiaKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 22:40 VinnytsiaKrakow

12 hod. 40 min.

Čt

10:20 – 22:40 VinnytsiaKrakow

12 hod. 20 min.

Čt

10:50 – 01:00 VinnytsiaKrakow

14 hod. 10 min.

Po, St, Pá

12:00 – 00:20 VinnytsiaKrakow

12 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

12:15 – 00:20 VinnytsiaKrakow

12 hod. 5 min.

Denně

12:30 – 03:30 VinnytsiaKrakow

15 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 02:30 VinnytsiaKrakow

13 hod. 40 min.

14:00 – 04:00 VinnytsiaKrakow

14 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 VinnytsiaKrakow

14 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 05:00 VinnytsiaKrakow

15 hod. 0 min.

14:10 – 05:45 VinnytsiaKrakow

15 hod. 35 min.

Po

15:30 – 07:00 VinnytsiaKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 08:00 VinnytsiaKrakow

15 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 06:30 VinnytsiaKrakow

13 hod. 10 min.

Denně

17:20 – 06:20 VinnytsiaKrakow

13 hod. 0 min.

Denně

17:25 – 13:30 VinnytsiaKrakow

20 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:25 – 13:30 VinnytsiaKrakow

20 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:30 – 07:30 VinnytsiaKrakow

14 hod. 0 min.

St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Vinnytsia do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Vinnytsia a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací