Według czasu
Według ceny

Autobusy Vinnytsia - Wroclaw

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 01:45 VinnytsiaWroclaw

19 godz. 45 min.

Codziennie

06:30 – 23:55 VinnytsiaWroclaw

17 godz. 25 min.

Wt

06:30 – 23:55 VinnytsiaWroclaw

17 godz. 25 min.

Pn, Pt

07:00 – 01:45 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 45 min.

Sb

07:00 – 01:45 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 45 min.

Sb

07:20 – 01:45 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 25 min.

Sb

07:20 – 01:45 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 25 min.

Sb

09:50 – 03:35 VinnytsiaWroclaw

17 godz. 45 min.

Codziennie

09:50 – 02:00 VinnytsiaWroclaw

16 godz. 10 min.

Codziennie

10:00 – 06:30 VinnytsiaWroclaw

20 godz. 30 min.

Codziennie

10:50 – 05:00 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

12:00 – 08:30 VinnytsiaWroclaw

20 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:30 – 08:30 VinnytsiaWroclaw

20 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 08:15 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 15 min.

Codziennie

14:10 – 11:00 VinnytsiaWroclaw

20 godz. 50 min.

Pn

15:30 – 12:00 VinnytsiaWroclaw

20 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 11:10 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:50 – 11:10 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:20 – 11:10 VinnytsiaWroclaw

17 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:20 – 11:10 VinnytsiaWroclaw

17 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:25 – 20:05 VinnytsiaWroclaw

26 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:30 – 15:30 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 0 min.

Śr, Nd

21:30 – 15:30 VinnytsiaWroclaw

18 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Юниверс/EWHDКраков - Львов

Рейс Познань-Киев, мой маршрут - Краков-Львов. Всё прошло успешно, по графику, чистый исправный автобус, тепло, адекватные хорошие водители, по месту были даже раньше запланированного. Единственное слабое звено, но это не к перевозчику, а скорее к автовокзалу Кракова - рейс проходящий, нет объявлений по рейсам, идущим…

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information