Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Vinnytsia - Praha

Kup bilet na autobus Vinnytsia – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Vinnytsia do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:25 – 08:30 VinnytsiaPraha

24 godz. 5 min.

Sb

08:30 – 08:30 VinnytsiaPraha

24 godz. 0 min.

Wt, Cz

09:00 – 07:00 VinnytsiaPraha

22 godz. 0 min.

Codziennie

09:25 – 07:00 VinnytsiaPraha

21 godz. 35 min.

Codziennie

14:00 – 15:00 VinnytsiaPraha

25 godz. 0 min.

Pn

14:00 – 15:00 VinnytsiaPraha

25 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 13:30 VinnytsiaPraha

21 godz. 30 min.

Pt

16:00 – 13:30 VinnytsiaPraha

21 godz. 30 min.

Pt

16:30 – 14:25 VinnytsiaPraha

21 godz. 55 min.

Pt

16:30 – 18:50 VinnytsiaPraha

26 godz. 20 min.

Pt

16:30 – 16:50 VinnytsiaPraha

24 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:30 – 16:50 VinnytsiaPraha

24 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

16:50 – 16:50 VinnytsiaPraha

24 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

16:50 – 18:50 VinnytsiaPraha

26 godz. 0 min.

Pt

16:50 – 14:25 VinnytsiaPraha

21 godz. 35 min.

Pt

16:50 – 16:50 VinnytsiaPraha

24 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

18:40 – 16:10 VinnytsiaPraha

21 godz. 30 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Vinnytsia szybko dojechać do centrum Praha w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Vinnytsia oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation