• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wien - Kyiv

EuroClub
Odjezdy: 24 Led, 27 Led, 31 Led, 3 Úno, 7 Úno, 10 Úno, 14 Úno, 17 Úno, 21 Úno, 24 Úno
  1. 08:40Zagreb Aut. Nádr., ul. Avenija Marina Drzica 4
  2. 13:40Bratislava Aut. zastavka, "Novy most"
  3. 18:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 21:00Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
  5. 02:00Zahony celnice (HU-UA)
  6. 03:00Chop celnice (UA-HU)
  7. 04:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 08:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 11:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 13:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  11. 13:40Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  12. 15:35Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: The time of arrival and departure may vary from 3 to 6 hours from the time shown on the tickets, please consider this information when purchasing tickets for further interchange flights after Bratislava, Zagreb and Klagenfurt
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 10% Ditě od 6-10 let
    10% Ditě od 11-14 let
    20% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací