Podle času
Podle ceny

Linka Wien - Kyiv

Odjezdy: 17 Pro, 29 Pro, 5 Led, 7 Led, 12 Led, 14 Led, 19 Led, 21 Led, 26 Led, 28 Led
08:40 Zagreb Aut. Nádr., Avenija Marina Drzica 4
13:40 Bratislava Aut. zastavka, "Novy most"
18:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
21:00 Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
02:00 Zahony celnice (HU-UA)
03:00 Chop celnice (UA-HU)
04:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
08:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:40 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:10 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 2ks.do 40kg (80х40х40) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
Doplňující informace: The time of arrival and departure may vary from 3 to 6 hours from the time shown on the tickets, please consider this information when purchasing tickets for further interchange flights after Bratislava, Zagreb and Klagenfurt
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
30% Ditě od 6-10 let
30% Ditě od 6-10 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Zagreb - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací