• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wien - Kyiv (Odessa)

EuroClub
Odjezdy: 26 Července, 30 Července, 2 Srp, 6 Srp, 9 Srp, 13 Srp, 16 Srp, 20 Srp, 23 Srp, 27 Srp
  1. 06:30Zagreb Aut. Nádr., ul. Avenija Marina Drzica 4
  2. 12:00Bratislava Aut. zastavka "Novy most"
  3. 18:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 21:00Budapest Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131
  5. 02:00Zahony celnice (HU-UA)
  6. 03:00Chop celnice (UA-HU)
  7. 03:40Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2
  8. 04:20Mukachevo Cerpaci stanice "UPG"
  9. 06:30Stryi Čerpací stanice "ОККО"
  10. 07:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 10:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 12:10Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 15:10Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 06:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.The time of arrival and departure may vary from 3 to 6 hours from the time shown on the tickets, please consider this information when purchasing tickets for further interchange flights after Bratislava, Zagreb and Klagenfurt
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 a více osob
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Cestující od 60 let
    10% Děti 12-18 let
    30% Děti 10-11 let
    40% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací