• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Modultrans
Odjezdy: 25 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 09:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 09:55Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  3. 11:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 12:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  5. 13:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  6. 14:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 15:20Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  8. 16:10Dolyna Aut. zastavka "Kopiyochka", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 1
  9. 17:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  10. 18:15Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 18:45Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, v blízkosti PIZZA 0-24
  12. 21:05Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 21:10Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 22:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  15. 01:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  16. 01:25Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  17. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  18. 04:10Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  19. 04:35Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  20. 05:05Olawa Autobusová zastávka, O. Franzishek, otec Prelat F. Kutrovsky 76, poblíž McDonald's
  21. 05:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  22. 07:10Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  23. 09:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Modultrans
  • Zavazadla: 2 ks. do 25 kg - zdarma.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací