Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 00028 Praha - Krakow - Kherson

10:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:20 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
16:30 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
19:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
03:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Mykolaiv Aut. Nádr.
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 10 USD
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací