Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kishinev - Moscow (09:15)

09:15 Chisinau Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
09:25 Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
09:55 Străşeni Aut. Nádr.
10:40 Calaraşi Aut. Nádr.
11:50 Făleşti Aut. Nádr.
13:40 Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
14:15 Drochia Aut. Nádr.
15:10 Dondușeni Aut. Nádr.
15:50 Otaci Aut. Nádr.
15:05 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
Dopravce: Transelegant - Tur
Zavazadla: 1 zavazadlového prostoru - 300 RUB
Slevy: 10% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chisinau - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací