Podle času
Podle ceny

Linka Kishinev - Moscow (09:15)

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 2 Lis
09:15 Chisinau Aut. Nádr., "NORD", ul. Kalja Mosilor 2/1
09:55 Străşeni Aut. Nádr.
10:40 Calaraşi Aut. Nádr.
11:50 Făleşti Aut. Nádr.
13:40 Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
14:15 Drochia Aut. Nádr.
15:10 Dondușeni Aut. Nádr.
15:50 Otaci Aut. Nádr.
15:05 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
Dopravce: Transelegant - Tur
Zavazadla: 1 zavazadlového prostoru - 300 RUB
Slevy: 10% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chisinau - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací