Podle času
Podle ceny

Linka 039 Praha - Hamburg

Odjezdy: 20 Říj, 23 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis
23:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
01:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
01:25 Dresden airport Letiště
03:10 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
03:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:50 Magdeburg ZOB am Hbf
07:00 Wolfsburg ZOB
07:55 Hannover ZOB
09:40 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
11:25 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: Student Agency
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Praha - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací