Podle času
Podle ceny

Linka 1458 Riga - Warszawa - Bonn

Odjezdy: 18 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 30 Pro, 1 Led, 3 Led
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:20 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
12:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:05 Munster Hbf, Bremerplatz
16:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:25 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:30 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Doplňující informace: Seats from 1 to 4 not allowed for passengers to 14 years.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Marijampolė - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací