Podle času
Podle ceny

Linka 2035 Paris - Riga

Odjezdy: Po, So
09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
08:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
13:00 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
13:55 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
19:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
20:45 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
23:00 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Paris - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací