Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (00:00) (3-6)

Odjezdy: 24 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 6 Pro, 7 Pro, 8 Pro, 9 Pro
00:01 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
02:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
03:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
04:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
06:00 Boryspil Sil'po market
06:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
06:40 Kiev Metro Charkivska
06:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
07:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací