Podle času
Podle ceny

Linka Odessa - Praha

06:30 Odessa Aut. Nádr. "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
07:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
10:40 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
14:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
18:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:10 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
09:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
Dopravce: OOO Turist
Zavazadla: 1ks. 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Odessa - Karlovy Vary

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací