Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Vinnitsa- Moskva (17-23.04)

09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:50 Kelmentsi Aut. Nádr.
11:55 Novodnistrovsk Aut. Nádr.
12:35 Murovani Kurylivtsi Aut. Nádr.
14:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
15:50 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
16:40 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
19:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
19:50 Brovary Aut. Nádr.
21:55 Chernihiv Aut. Nádr., prospekt Pobedy 3
13:10 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
Dopravce: PKP Denysivka-Plus
Zavazadla: 2ks.do 10-30kg (100х50х30)-zdarma, každý další 20% z ceny přepravního dokladu
Doplňující informace: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center

Všechny linky Chernivtsi - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací