Podle času
Podle ceny

Linka 847002 Freiburg- Riga

Odjezdy: 20 Srp, 22 Srp, 27 Srp, 29 Srp, 3 Zář, 5 Zář, 10 Zář, 12 Zář, 17 Zář, 19 Zář
07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
10:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
16:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Freiburg im Breisgau - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací