Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 847002 Freiburg- Riga

07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
10:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
16:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
16:45 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Freiburg im Breisgau - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací