Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Adler

Odjezdy: 28 Zář, 2 Říj, 5 Říj, 9 Říj, 12 Říj, 16 Říj, 19 Říj, 23 Říj, 26 Říj, 30 Říj
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:45 Boryspil Čerpací stanice «WOG» (34 km z dálnice Kyjev-Charkov)
09:00 Pyriatyn Market on the track, ul. Krasnoarmeyskaya 154
11:00 Poltava Zastavení Kiev highway, 4 (naproti "McDonalds")
13:30 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way 57)
15:45 Goptovka customs UA
05:00 Kamensk-Shakhtinsky ul. Narodnaia 31, čerpací stanice "Lukoil"
06:30 Rostov-na-Donu Aksayskiy pr., 23, IKEA
07:00 Rostov-na-Donu Aut. Nádr., av.Siversa 1
07:30 Kushchevskaya Aut. Nádr., Kushchyovskaya
12:15 Krasnodar Aut. Nádr., "Památník Kaťuša", ul. Rusky 115
13:00 Goryachy Klyuch Vlak. Nádr.
14:05 Dzhubga V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe 113
15:20 Tuapse Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
16:30 Lazarevskoye Blízko Vlak.Nadr
17:50 Sochi ul. Yana Fabritsusa 26
18:50 Adler Market "Magnit", ul. Priechenskaya 2/5, (na parkovišti)
Dopravce: Viabona Express
Zavazadla: 1 sáček až 30g (100x50x30 ) - zdarma , každá další 50 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed.Carriage of animals is allowed (considered individually).

Všechny linky Kiev - Sochi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací