Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (19:00) (1-2)

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 4 Pro, 5 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 18 Pro, 19 Pro
19:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
19:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
19:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
19:30 Kiev Metro Charkivska
19:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
20:00 Boryspil Sil'po market
22:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
22:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
00:01 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
02:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací