Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (09:00) (1-2)

Odjezdy: 18 Pro, 19 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 1 Led, 2 Led, 8 Led, 9 Led, 15 Led, 16 Led
09:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
12:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
13:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:00 Boryspil Sil'po market
15:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
15:40 Kiev Metro Charkivska
15:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
16:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací